Stránka 22

Re: Poprosim o kontrolu logu (podozrenie na nieco riadne zar

Odeslal: 16 Dub 2010 18:12
od freshy
preinstaloval som komplet cely system, dakujem za vase rady a vas cas.

Re: Poprosim o kontrolu logu (podozrenie na nieco riadne zar

Odeslal: 16 Dub 2010 18:19
od Caroprd111
Nemáte zač :)