Stránka 22

Re: AVG našel a odstranil trojan, prosím o preventivku

Odeslal: 14 Dub 2010 07:18
od mika666
SP3 nainstaluju.

DĚKUJU

Re: AVG našel a odstranil trojan, prosím o preventivku

Odeslal: 14 Dub 2010 07:21
od motji
Není zač :)