Stránka 88

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 15 Ún 2010 18:31
od Frenki
JJ celý nový moc dík
:D

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 15 Ún 2010 18:34
od motji
Tak pak by to mohlo být ok, plus mínus pár stovek :D .
Není zač :)