Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

R250 a HD

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
filip544
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 250
Registrován: 25 led 2011 19:14
Bydliště: Vesmír

R250 a HD

#1 Příspěvek od filip544 »

Zdravíčko lidičky :) .
Asi před 2 měsícema jsme s Caroprdem řešili jak "narvat" Ati Radeon 9250 do PC typu Deskop :lol: .
Zanedlouho si chci koupit LCD asi 22 Palců s minimálním rozlišením 1024x768.Tady se chci poradit zda to má cenu a zda by to např. filmy na takovém monitoru utáhlo.O hrách také uvažuji ale to sem plést nebudu.

Díky za každou co mi poskytnete. :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: R250 a HD

#2 Příspěvek od Rudy »

Což o to, fungovat to bude. Jiná otázka je, zda na tuto poněkud obstarožní, kartu má smysl si kupovat takový monitor (i když neznám jeho parametry). Filmy asi ano, ale nějakou náročnější grafiku (např. hry) to žádné "dělo" nebude.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

filip544
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 250
Registrován: 25 led 2011 19:14
Bydliště: Vesmír

Re: R250 a HD

#3 Příspěvek od filip544 »

GK je tato http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42694 .
Monitor může být menší.
Pokud znáte např. CS 1.6 tak na něm jsem zpozoroval že FPS klesá od rozlišení 1024x .....

Jinak je jasné že pokud LCD bude mít např. 20 Palců také se nic nestane.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: R250 a HD

#4 Příspěvek od Rudy »

Nejde ani tak o velikost displeje, jako spíš o to, že uvažovat hrát současné hry s kartou o šíři sběrnice 64b a taktem 240/400MHz mi připadá jako šílenost. Toto je víceméně kancelářská karta a přehrání videa bych asi považoval za maximum, co ta karta dokáže. K takové kartě bych dal monitor běžných (průměrných) parametrů o uhlopříčce max 19".
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

filip544
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 250
Registrován: 25 led 2011 19:14
Bydliště: Vesmír

Re: R250 a HD

#5 Příspěvek od filip544 »

Aha :( .A já se těšil :o .
No nic :D rozhodně lepsí než ta původní Intel Extreme Graphics.
Uvidíme.Ale asi budu hledat monitor s max. rozlišením 1280x1024.
To bude asi maximum té karty :lol: .
Pokud se mi povede rozchodnit větrák, tak bych zkusil GK přetaktovat pomocí V-Tuner 2.

PS: Dnes jsem na tom rochodil FIFU 08 :lol: :lol: .

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: R250 a HD

#6 Příspěvek od Rudy »

Maximum té karty je sice 2048x1536, ale patrně ne v plném počtu barev. Mějte na paměti, že přetaktováním můžete zhoršit stabilitu gr. systému. Některé hry tam určitě rozchodíte, ale ne v plných detailech.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno