Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ZoneAlarm způsobuje BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

ZoneAlarm způsobuje BSOD

#1 Příspěvek od SGC »

Občas se mi stane, že při odhlašování ze standartního účtu se mi objeví Blue Screen, kde mimo jiné můžu číst tohle:

Stop: 0x00000008E (0xC00000005, 0x00000068,0B206BD4,0x00000000)
A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.
Free ZoneAlarm9.2.057.000

Na jiném foru mi analyzovali tenhle dump file:
http://www.edisk.cz/stahni/60583/022611 ... 2.3KB.html

Prý to způsobuje ZoneAlarm a měl bych zkusit jinou verzi a nebo jiný firewall. Má otázka zní, jakou verzi bych měl použít, abych se vyhnul BSOD? Abych nezkoušel zbytečně všechny možné verze ZoneAlarmu. Má verze je: Free ZoneAlarm 9.2.057.000

branda
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 176
Registrován: 22 říj 2007 18:41

Re: ZoneAlarm způsobuje BSOD

#2 Příspěvek od branda »

SGC píše:Má otázka zní, jakou verzi bych měl použít, abych se vyhnul BSOD? Abych nezkoušel zbytečně všechny možné verze ZoneAlarmu. Má verze je: Free ZoneAlarm 9.2.057.000
Každopádně nejnovější, ale ani to nemusí být zárukou bezproblémového užívání právě u Vás.
Nejnovější verzi ZA najdete tady: http://download.zonealarm.com/bin/free/ ... story.html . Po nstalaci zkontrolujte, zda je vypnutý fw ve win.(měl by být).
Jaký máte operační systém?

SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

Re: ZoneAlarm způsobuje BSOD

#3 Příspěvek od SGC »

Tak důležitou informaci a já jí nenapsal. :) Mám Windows 7 32bit. On se ten problém s blue screen objevuje, jen když zapomenu odhlásit spuštěné programy, kdy mi místo hlášky, že mám spuštěné programy a jestli si chci vynutit jejich odhlášení, naskočí právě ta modrá obrazovka. A i tak se to naštěstí neděje často. Ale tak uvidím, jestli novější verze ZoneAlarmu bude fungovat. Používám tento firewall dlouho a zatím jsem s ním neměl žádný problém.

branda
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 176
Registrován: 22 říj 2007 18:41

Re: ZoneAlarm způsobuje BSOD

#4 Příspěvek od branda »

Vyzkoušejte a dejte potom vědět :)

SGC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 369
Registrován: 15 dub 2008 13:09

Re: ZoneAlarm způsobuje BSOD

#5 Příspěvek od SGC »

Tak zatím vše funguje jak má. A když nebude stačí nainstalovat jiný firewall. V každém případě díky za pomoc. :-)

branda
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 176
Registrován: 22 říj 2007 18:41

Re: ZoneAlarm způsobuje BSOD

#6 Příspěvek od branda »

Ok, nemáte zač.

Zamčeno