CCleaner je uzasna aplikace a to zahrivani bylo jasne jak jsi psal
Takze PC je nyni ve stavu OK
Moderátor: Moderátoři

V prvni chvile me napadlo co je v tom za hacek ci chytakstell napsal:Ahoj cevrik
Skusas kolegov??

vyosek napsal:V prvni chvile me napadlo co je v tom za hacek ci chytakstell napsal:Ahoj cevrik
Skusas kolegov??