Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

KIS 2011 firewall

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
DexterWx
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2009 14:07

KIS 2011 firewall

#1 Příspěvek od DexterWx »

Dobrý deň,
rád by som sa spýtal, keďže som si dal KIS 2011 CF1 CZ, či v tomto programe je možnosť nastaviť firewall tak, aby sa pýtal, keď chce niečo "utiecť" na net z môjho pc.
Aby sme sa chápali, napr. ccleaner chce ísť na internet, a vyskočí mi hláška, či zablokovať, alebo pustiť. Je takáto možnosť v KIS?
Mal som predtým ESS4 a tam bola možnosť Interaktívny režim, vždy sa ma pýtalo, keď niečo liezlo na net, či povoliť, alebo zablokovať.
Ďakujem za odpovede, prípadne rady. :)

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: KIS 2011 firewall

#2 Příspěvek od Čarls »

jen odcituji
http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=3& ... 2&start=15
Čarls píše:V KIs 2011 aby si pamatoval pravidla vámi vytvořená mělo by toto být nastaveno dle obr.
nejvíc se mi zamlouvala verze 2009 pak už další ne a nyní používám NIS2011


Obrázek
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

DexterWx
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2009 14:07

Re: KIS 2011 firewall

#3 Příspěvek od DexterWx »

Prečítal som si celú tému a toto mi nefunguje. Proste celý KIS 2011 je s mojimi očakávaniami o ničom, úplne ma sklamal celý balík.
Dal som si Comodo Internet Security 2011 Premium a mám po starostiach, aspoň dúfam.. :arcisit: :D všetko som si pekne ponastavoval, úplná spokojnosť. :wink:
Môžte lock.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: KIS 2011 firewall

#4 Příspěvek od Čarls »

Nemáte zač :)
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Zamčeno