Mobily

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
singingrock
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 51
Registrován: 17 Ún 2010 21:56

Mobily

#1 Příspěvek od singingrock »

Ahoj.
Sháním staré mobilní telefony.
Pokud doma něco máte nabídněte, je to do sbírky.
Každý má nějaký koníček :D
Jsem z Ostravy.
Děkuju za nabídky.
Nod32 + Comodo firewall

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobily

#2 Příspěvek od sudanec »

Dobry den,

nase forum naozaj nesluzi ako bazar. Ak ste niekde nasli ze ano, tak mi prosim napiste kde. Bazar z neho robit ani nechceme. Dakujeme za pochopenie.
Obrázek

Zamčeno