Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

monitor?

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
myska32
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 črc 2007 14:13
Bydliště: Ostrava

monitor?

#1 Příspěvek od myska32 »

Ahojki.Chtěla jsem se na něco zeptat.Nevím čím to je,ale včera odpoledne se mi zabarvila obrazovka monitoru do růžovo modré barvy.Trvalo to až do dnešního odpoledne a vrátilo se to zpět.Nevím jestli mi může odcházet monitor a nebo je to v něčem jiném.Co myslíte?Díky za radu Jana

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: monitor?

#2 Příspěvek od Rudy »

Je to důsledek výpadku zeleného kanálu RGB. Ten může být způsoben buď monitorem (st. spoj), poškozeným datovým kabelem mezi grafikou a monitorem, nebo gr. kartou.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Vlado49
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: 22 zář 2005 12:04
Bydliště: Bratislava

Re: monitor?

#3 Příspěvek od Vlado49 »

alebo zle zastrcenym konektorom

myska32
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 črc 2007 14:13
Bydliště: Ostrava

Re: monitor?

#4 Příspěvek od myska32 »

Tak jsem tam vším zahýbala a vše zastrčila na doraz a uvidíme.Snad to pojede bez problémů.Zatím to jede v pohodě.Díky všem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: monitor?

#5 Příspěvek od Rudy »

Za všechny: Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět