Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nestartuje mi PC

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
SideshowBob
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 03 dub 2010 16:15

Nestartuje mi PC

#1 Příspěvek od SideshowBob »

Dobry den,
chcel by som sa spytat, ci by ste mi vedeli poradit v situacii, ked mi nenastartuje PC. Objavi sa mi obrazovka s moznostami Spustit v poslednej funkcnej konfiguracii a Spustit beznym sposobom, ale ak vyberiem tieto moznosti, nic sa nestane, obrazovka ukazuje tieto moznosti aj nadalej... Mate nejaky napad co by som s tym mohol spravit alebo rovno zobrat do servisu? :) :cry:
Dakujem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestartuje mi PC

#2 Příspěvek od Rudy »

Zkuste opravu systému z instal. CD (DVD).
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

SideshowBob
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 03 dub 2010 16:15

Re: Nestartuje mi PC

#3 Příspěvek od SideshowBob »

ok skusim co z toho vycarujem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestartuje mi PC

#4 Příspěvek od Rudy »

Pokud se to nezdaří, nenmine vás reinstal.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

SideshowBob
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 03 dub 2010 16:15

Re: Nestartuje mi PC

#5 Příspěvek od SideshowBob »

No veru neminul a kedze sa do toho "rozumiem", musel som za to aj zaplatit :) Takze asi cast volneho casu venujem na ucenie o PC, aby som aspon nieco vedel sam opravit :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestartuje mi PC

#6 Příspěvek od Rudy »

Hlavně, že už je všechno v pořádku. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět