Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Identifikace položky.

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
sovapalena
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 06 dub 2010 10:26

Identifikace položky.

#1 Příspěvek od sovapalena »

Dobrý den, mám trochu zvláštní prosbu, chtěl bych se zeptat, jestli následující záznam je relevantní, zdá se mi, že ty čísla tam vůbec nepatří, děkuji předem velice.
kuk.zip
(77.29 KiB) Staženo 107 x

Uživatelský avatar
DDAANNAATTOORR
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 46
Registrován: 19 bře 2010 15:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Identifikace položky.

#2 Příspěvek od DDAANNAATTOORR »

Je nějaký problém z PC :???:
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zajímám se o počítače,software,hardware
---------------------------------------------------------------

sovapalena
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 06 dub 2010 10:26

Re: Identifikace položky.

#3 Příspěvek od sovapalena »

Naughty: výpis je z program RegShot, jde o to, že ten výpis není můj, ale jiného uživatele... (takže momentálně nemůžu použít tvůj příkaz).
Ten výpis se mi nezdá, protože by nejspíš měl obsahovat text a né nějaké binárky (ještě k tomu tak dlouhý kód).. analyzuju totiž chybu při instalaci jednoho prohlížeče a ten se neadekvátně nainstaluje (nejde spustit program bez chybové hlášky).. a jeden z nejpodezřelejších záznamů se mi jeví tento... myslím ale, že ten příkaz ukáže to stejné co RegShot, podle dostupných informací se domnívám, že se nejedná o relevantní záznam a mám v plánu ho nahradit z klíče 009 a ještě ověřit správnost záznamu klíče 007 ze souboru PerfStringBackup.INI, ale nejedná se o můj systém (tento je Vista), tak mě napadlo, ověřit si domněnku zde... kdesi se v souvislosti s tímto klíčem zmiňovali o rootkitu, ale to byla nejspíš falešná detekce. Myslím, že je klíč poškozen, ale myslet znamená Hov*o vědět :D

sovapalena
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 06 dub 2010 10:26

Re: Identifikace položky.

#4 Příspěvek od sovapalena »

Rozumím, stále se domnívám, že by RegShot zobrazil hodnotu reg_multi_sz jako reg_multi_sz bez převodu. Dám vědět, jak se dovím něco nového, zatím díky. // tak zřejmě ste měl pravdu.. sem kus hex kódu převedl na text a vylezlo 1tbenutzerzeit (%)/s942/s4reinigungsversuchen/Sek.en ausgeführt.k.Antwort/sen % in Verwendung

sovapalena
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 06 dub 2010 10:26

Re: Identifikace položky.

#5 Příspěvek od sovapalena »

Uživatel stáhl portable verzi prohlížeče a asi to tím vyřešil, ale problém celkově zůstal....
Nějaké čištění, zdá se, nepomohlo.

Odpovědět