Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Aktualizace Comodo FW

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
rousini
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 25 led 2008 16:34

Aktualizace Comodo FW

#1 Příspěvek od rousini »

Ahoj, krátce používám uvedený SW, líbí se mi, ale nemůžu odstranit jednu prkotinu. FW se několikrát denně ptá, jestli chci stáhnout dostupné aktualizace...
Mě přijde nelogické nestahovat, ale nevím, jak se zbavit stupidního potvrzování samozřejmosti. Nikde jsem to nenašel... :?:
V nekomerční zóně prosím TYKAT...

petrik3
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 02 kvě 2007 20:15

Re: Aktualizace Comodo FW

#2 Příspěvek od petrik3 »

hmm,ale comodo teraz neponúka žiadnu systémovú aktualizáciu..Jedine ak by si mal ešte 3. verziu,a chce prejsť na novú 4.Ale tu bude potreba odinštalovať comodo a stiahnuť 4. verziu.Skús preveriť diagnostikou,či je nainštalovaná verzia v poriadku.Pokiaľ sa týka tvoja otázka antivírusu,tak tam si dokonca môžeš navoliť tichý režim,teda že ani nevieš kedy aktualizuje.A comodo veru aktualizuje veľmi často,aj 15 x za deň.Keď prejdeš do nastavení,máš tam v chlieviku hlavné-zobrazovať správy v balóne-to treba aby bolo prázdne

rousini
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 25 led 2008 16:34

Re: Aktualizace Comodo FW

#3 Příspěvek od rousini »

Mám verzi 3.9, diagnostika OK, AV nemám od Comodo...
Verzi 4 zatím nechci. Jedná se o aktualizace FW předpokládám, že se jedná o podporu/rozpoznávání aplikací. Bubble help jsem vypnul, dám vědět.

Edit: tak jen jsem to dopsal a požadavek na aktualizaci zase vyskočil.
V nekomerční zóně prosím TYKAT...

petrik3
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 02 kvě 2007 20:15

Re: Aktualizace Comodo FW

#4 Příspěvek od petrik3 »

tak tu by som sa s tým nehral,vyzálohoval by som nastavenia,stiahol novú inštalačku a bolo by po srande.inštalačku 3 verzie stiahneš trebárs tu http://www.filehippo.com/download_comodo/6975/ ale to je len moja laická rada.

rousini
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 25 led 2008 16:34

Re: Aktualizace Comodo FW

#5 Příspěvek od rousini »

Tak CIS v4.x už není BETA a tak jsem ho nainstaloval. V settings vidím Aut check for prog upd, tak snad to bude v klidu. Leda, že by ne... :arcisit:
V nekomerční zóně prosím TYKAT...

Zamčeno