Prosila bych pomoc při nalezení nějakého dobrého a funkčního databázového softwaru. Něco jako access, ale ne tak drahého, prostě aby nebyl problém se čtením od většího množství lidí.
Děkuji!
Databázový software
Moderátor: Moderátoři
Re: Databázový software
Děkuji, snad to na mě nebude moc složité 
Re: Databázový software
Tak bohužel, neumím si s tím poradit
Po instalaci sem schopna otevrit jen prikazovy radek, nic vic
Po instalaci sem schopna otevrit jen prikazovy radek, nic vic
Re: Databázový software
MySQL je programovací jazyk
Zkuste oslovit někoho z okolí kdo umí vytvářet webové stránky
a nebo se koukněte ještě sem
http://www.dwn.cz/?k=kancelar-domacnost ... e-programy
Třeba Vám něco padne do oka
a nebo se koukněte ještě sem
http://www.dwn.cz/?k=kancelar-domacnost ... e-programy
Třeba Vám něco padne do oka
Re: Databázový software
Děkuji, mrknu na to!




Přispějete na provoz fóra?