Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Comodo blokuje pdf

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Brilliancy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 02 led 2009 22:38

Comodo blokuje pdf

#1 Příspěvek od Brilliancy »

Mohl byste mi někdo prosím poradit? Asi před týdnem jsem nainstalovala Comodo, a teď mi Firefox nezobrazuje pdf soubory přímo v prohlížeči. Jak mám nastavit Comodo, aby mi toto znovu fungovalo. Předem děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
suprrotka
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 72
Registrován: 30 led 2010 14:49

Re: Comodo blokuje pdf

#2 Příspěvek od suprrotka »

Pozri v nastaveniach alebo skús voľbu "pridať bezpečnostný program" nejak takto znie ponuka...ak máš v pc Adobe Reader tak pridaj ten, a potom by ti to nemalo blokovať

Aký máš nastavený režím bezpečnosti Comoda?

Brilliancy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 02 led 2009 22:38

Re: Comodo blokuje pdf

#3 Příspěvek od Brilliancy »

Comodo mám nastavený jako "bezpečný režim". Zkoušela jsem přidat Reader, ale nepomohlo to. Ale očividně to nebylo Comodem. Napadlo mě, že něco bylo s Readerem, tak jsem ho přeinstalovala, a už to funguje. Jen mám pocit, že ty pdf-ka se načítají nějak pomaleji než dřív.

Uživatelský avatar
suprrotka
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 72
Registrován: 30 led 2010 14:49

Re: Comodo blokuje pdf

#4 Příspěvek od suprrotka »

No mne akosi nevyhovovalo Adobe Reader, zaberal veľa miesta tak som si našla inú alternatívu Foxit Reader a nemám žiadne krivé slovo naň, používam ho už viac ako rok :) A to má len 5 MB :) a netreba ho ani inštalovať.

Som rada, že sa dalo všetko doporiadku

Zamčeno