Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

instalacia a nastevenie firewall-u

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
RANKO
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 29 črc 2007 07:46
Bydliště: BA - SK

instalacia a nastevenie firewall-u

#1 Příspěvek od RANKO »

zdravim, uz viac krat som bol radcami upozorneny na nedostacujuci firewall obsiahnuty vo win-e. moj pokus o rozbehnutie comodo asi z pred roka skoncil totalnym fiaskom :oops: nebol som schopny ho nastavit.
po upozorneni na chybajuci firewall asi z pred troch dni by som to chcel zas skusit, mam nacitane vase rady co sa tyka firewallu, aj som ho stiahol aj instalujem podla navodu, ale..
uz pocas instalacie v slovencine a odkliknuti asi piatich okien sa ma zrazu pyta nieco po anglicky ohladom serveru a tu som skoncil. je tu niekto s pevnymi nervami co by poradil?

branda
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 176
Registrován: 22 říj 2007 18:41

Re: instalacia a nastevenie firewall-u

#2 Příspěvek od branda »

Zdravím, zkuste pročíst http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=73650 , jestli nenajdete odpověď.
Jinak zašlete screen, nebo popište, co po vás instalace chce, aby vám mohl někdo poradit. :)
Můžete také vyzkoušet tento FW http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=5704 , kvalitní, bezproblémový, i přes absenci cz/sk jazyka jednoduchý a tady na fóru doporučovaný :wink:

Vao02
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 149
Registrován: 21 srp 2007 20:30

Re: instalacia a nastevenie firewall-u

#3 Příspěvek od Vao02 »

RANKO píše:... nebol som schopny ho nastavit.
Dobry den, je tu dalsi mozne reseni. Pokud pc nerozumite a nemate pc jen na blbosti ( tzn. mate v pc dulezita data, pouzivate netbanking atp. ), potom je velice vhodne volit placene reseni ochrany. Koupit Norton Internet Security, event. pokud nemate jeste nic na udrzbu, cisteni pc a zalohovani, tak si jeste vice priplatit a koupit N360. Pro pc neznaleho uzivatele je to v dnesni dobe asi to nej :wink: Konkretne ten fw je v nem spickovy a na nic se vas nepta. A o to v pripade lamera ( bez urazky ... = treba deti ci netechnicka manzelka ) jde :wink: Navody a recenze najdete zde na foru.
ObrázekObrázekObrázek

j3šť3r
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 451
Registrován: 25 čer 2007 01:15
Bydliště: M. Boleslav

Re: instalacia a nastevenie firewall-u

#4 Příspěvek od j3šť3r »

co se tyka nastaveni firewallu vseobecne, tak me sestra upozornila na jeden clanek:
http://pctuning.tyden.cz/software/ochra ... 90?start=1

Projel sem to jen zbezne, ale zaradil jsem si ho k navodum k pouziti (jde hlavne o uvod, ale kdyz je uz i outpost ve free verzi, tak se hodi i konec). Jen musim upozornit, ze uz ma naka leta zasebou, tak klidne preskocte testy a vyberte si nejaky firewall doporuceny na tomhle foru.

edit:
Sestra byla schopna diky uvodu slusne nastavit comodo.

RANKO
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 29 črc 2007 07:46
Bydliště: BA - SK

Re: instalacia a nastevenie firewall-u

#5 Příspěvek od RANKO »

tak som sa tou instalackou prekusal a na moju velku radost je comodo v slovencine, takze to nevyzera az tak zle, jediny problem co zatial mam je,ze na notebooku mi po starte nenabehol internet, musel som vliezt do karty a znova najst siet,zatial pohoda.
dik za reakcie

Zamčeno