Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

DirectX 11

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
miroo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: 22 dub 2006 18:49

DirectX 11

#1 Příspěvek od miroo »

Dobry den,
mam v pocitaci nainstalovan Windows 7 Ultimate, grafickou kartu mam Radeon HD5870, tudiz vse potrebne pro to, abych mohl vyuzivat DirectX 11 (zatim aspon v jedny hre). Zkousel jsem pustit 3D Mark Vantage a ten mi ale ukazuje, ze v systemu je jen DirectX 10.1. Myslel jsem, ze Windows 7 ma 11 v zakladu. Tak jsem zkusil pustit Everest a ten ukazuje, ze v systemu je DirectX 11. Nevim teda, co ted ukazuje spravne. Jestli ho teda nemam nekde dodatecne dotahnout, treba ze stranek microsoftu? Hru jsem jeste nemel moznost vyzkouset, tak nevim.

Uživatelský avatar
TomsonTom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: 24 úno 2006 13:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: DirectX 11

#2 Příspěvek od TomsonTom »

Dobrý den,

nejnovější verzi DirectX nainstalujete vždy pomocí speciální instalace DirectX End-User Runtime Web Installer, která automaticky stáhne aktuální verze, které následně nainstaluje. :)

Mimochodem, správné informace by měl vždy zobrazit dxdiag...
  • 1. Stiskněte kombinaci [Tlačítko s logem Windows] + [R].
    2. Vepiště dxdiag a potvrďte.
    3. Jednou z posledních údajů je Verze rozhraní DirectX, kde je uvedena verze na vašem PC.
Krok 1., pokud nemáte k dispozici tlačítko Windows, lze udělat i přes tlačítko Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Spustit.

Martag.o.N
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 100
Registrován: 28 bře 2009 18:51

Re: DirectX 11

#3 Příspěvek od Martag.o.N »

Kedze ma windows 7, staci mu kliknut na Start (Alebo teda to co niekedy na XP bolo Start :D) a napisat rovno tam do hladania (Sluzi to ako Spustit) :)
Nech niekomu nenapadne vykať mi : )

miroo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: 22 dub 2006 18:49

Re: DirectX 11

#4 Příspěvek od miroo »

Podle navodu od TomsonTom system ukazuje ze je nainstalovan DirectX 11, takze super. Aktualizovat to budu teda pomoci DirectX End-User Runtime Web Installer. Moc dekuji za odpovedi :)

Uživatelský avatar
TomsonTom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: 24 úno 2006 13:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: DirectX 11

#5 Příspěvek od TomsonTom »

Není zač.

Mimochodem, právě tato instalace DirectX, která aktualizuje na nejnovější verzi, bývá součástí instalací spousty her. :)

Odpovědět