Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Defragmentace - vyčerpávající stránka o utilitách na Defrag!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Arcisit
VIP
VIP
Příspěvky: 77
Registrován: 29 bře 2004 20:18
Bydliště: Praha

Defragmentace - vyčerpávající stránka o utilitách na Defrag!

#1 Příspěvek od Arcisit »

Musíme si říct, že člověk co dělá tyhle stránky je opravdový blázen a věnoval tomu moře času.Na jeho blogu jsou snad všechny Defrag utility co můžete najít a jejich recenze/benchmarky.
Jelikož je stránka v angličtině nebude zřejmě pro mnohé jednoduché se v tom vyznat a i pro mě jakožto mírně pokročilého začaly bolet oči při pokusu všechno pročíst.
Takže link je. http://donnedwards.openaccess.co.za/200 ... t-all.html
A shrnutí za komerční soft vyhrál Raxco Perfectdisk za Freeware utilitu JKDefrag.

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Defragmentace - vyčerpávající stránka o utilitách na Defrag!

#2 Příspěvek od PetrTl »

Hmm, zajímavé. zatím jsem to jen stručně proletěl. Dík za link.

Maličká osobní zkušenost: potřeboval jsem nedávno dceři zdefragmentovat data-oddíl, kde bylo jen 3% místa. A i velké fajly, hodně velké. A nechtěl jsem jí nic instalovat, tak jsem zkoušel portable verze. Jediný, který si s tímto úkolem stoprocentně poradil, byl defraggler. Bohužel nemá žádnou optimalizaci. Což ale u datového oddílu až tak neva.
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

Uživatelský avatar
Arcisit
VIP
VIP
Příspěvky: 77
Registrován: 29 bře 2004 20:18
Bydliště: Praha

Re: Defragmentace - vyčerpávající stránka o utilitách na Defrag!

#3 Příspěvek od Arcisit »

Zkus ten JKDefrag taky se neinstaluje má zvláštní strategii uspořádání souborů kde dělá místo zřejmě za dočasnýma souborama a těma co se zvětšujou na první pohled vypadá primitivně zdá se , že to ale kupodivu funguje teď to testuju(normálně používám PerfectDisk).

Uživatelský avatar
Arcisit
VIP
VIP
Příspěvky: 77
Registrován: 29 bře 2004 20:18
Bydliště: Praha

Re: Defragmentace - vyčerpávající stránka o utilitách na Defrag!

#4 Příspěvek od Arcisit »

Modi pokud byste to rádi přesunuli do jiný sekce klidně to udělejte nevěděl jsem kam to šoupnout aby se to neztratilo v propadlišti dějin

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118194
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Defragmentace - vyčerpávající stránka o utilitách na Defrag!

#5 Příspěvek od Rudy »

Myslím, že tady se to neztratí.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět