Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Mazání přihlašovacích údajů

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Dudlajs
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 09 srp 2006 11:54

Mazání přihlašovacích údajů

#1 Příspěvek od Dudlajs »

Dobrý den

Měl bych jen prosbu o pomoct s přihlašováním.
Pokaždé když vypnu PC tak se mi ze všech prohlížečů smažou přihlašovací údaje, musim všude znovu logovat, zadávat dvoufaktorové ověření atd, neni to problém, jen je to otravné. Zkoušel jsem 3 různé prohlížeče a pořád se to děje, nemáte ponětí jak to nastavit aby to zůstavalo uložené? Mockrát děkuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazání přihlašovacích údajů

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
V prohlížečích musíte nastavit, aby si ty údaje pamatoval. U každého prohlížeče je jiný postup. Budete muset vyhledat web s popisem daného prohlížeče, kde je toto popsáno.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Dudlajs
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 09 srp 2006 11:54

Re: Mazání přihlašovacích údajů

#3 Příspěvek od Dudlajs »

To právě vše mám, jen vždy po vypnutí/zapnutí PC si to nepamatuje, tak jestli ve windows neni někde taková položka odškrtnutá o který netušim :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazání přihlašovacích údajů

#4 Příspěvek od Rudy »

Neměla by být, alespoň o ní nevím. Toto je v režii jednotlivých prohlížečů. Prohlížeč se obvyjkle nainstaluje se zapnutým zapamatováním. Pokud ho nevypnete, nebo ho nevypne něktará čistící utilita, zůstává zaspnutá
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Dudlajs
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 09 srp 2006 11:54

Re: Mazání přihlašovacích údajů

#5 Příspěvek od Dudlajs »

V tom případě mockrát děkuji, zkusim přeinstalovat a uvidim. Zatim ahooj

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazání přihlašovacích údajů

#6 Příspěvek od Rudy »

OK. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět