Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zahada s emailem

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
dominocz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 13 zář 2014 21:15

Zahada s emailem

#1 Příspěvek od dominocz »

Dobry den,

obracim se na Vas s dotazem jak je mozne ze mi po 5 letech email ktery jsem poslal memu znamemu pristal do spamu v od nekoho jineho a ten mi poslal v priloze soubor .zip s heslam k otevreni? Podstata toho je ze jde o 5 let stary email ktery jsem poslal memu znamemu a s nim jsem to take resil a ten vubec nevi ze by neco posilal nebo tak hlavne email byl poslan z jine emailove adresy nez na kterou byl uveden pokud by tedy znamy odpovedel. Otazka teda zni jak by se nekdo mohl dostat k tomuto emailu a pak pod jinym emailem ho poslat zpet s zip souborem a heslem k otevreni? Pokud by byla moje emailova schranka tak by se podle me nejednalo 5 let stary email ale o neco novejsiho si myslim

Predem dekuji za odpoved

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahada s emailem

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Na tohle vám tu těžko odpovíme. Otázka je pro vašeho pskytovatele e-mailu. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět