Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

nová instalace Libre Office

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
honzaodlabe
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 99
Registrován: 08 lis 2008 19:32

nová instalace Libre Office

#1 Příspěvek od honzaodlabe »

Dobrý den,
vím že tohle sem asi nepatří ale mám problém se kterým si nevím rady. Používal jsem starší verzi Open Office. Po její odinstalaci jsem nainstaloval novější verzi Libre Office. Vše proběhlo hladce, jen během instalace se objevilo okénko s textem: Upozornění 1946: "Nebylo možné nastavit vlastnost SystemAppUserModel ID pro zástupce Libre Office7.5 lnk."
Ať spustím program jakýmkoliv způsobem, při pokusu o otevření dokumentu, tabulky nebo něčeho jiného obrazovka zšedne a vyskočí okénko: "Program Libre Office přestal pracovat". A nejde ani ukončit nebo zavřít.Pomůže jen restart celého PC.Novou instalaci jsem několikrát zopakoval, na verzi 7.5.7 i na 7.6.2 se stejným výsledkem. Můžete mi prosím poradit, co s tím mám provést? Předem děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nová instalace Libre Office

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!

Jelikož problém nesouvisí nijak s viry, zeptám se:

Souhlasí verze LibreOffice s verzí oper. systému? Pokud ne, zkuste nějakou jinou verzi. Nikdy jsem toto neviděl a tak musím stejně, jako vy, googlit. Je také možné zkusit Open Office. Je rovněž zdarma.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

honzaodlabe
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 99
Registrován: 08 lis 2008 19:32

Re: nová instalace Libre Office

#3 Příspěvek od honzaodlabe »

WIN 7.1, podle údajů při stahování ze serveru Libre Office ano.Při Googlení jsem právě došel k Vám, asi to moc neumím. Open ofice jsem měl předtím (starší verzi) a to jsem chtěl právě změnit. Ze začátku to chvíli fungovalo, ale pak to bylo čím dál horší až do stavu,o kterém jsem psal na začátku. PC jinak funguje normálně.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nová instalace Libre Office

#4 Příspěvek od Rudy »

Win 7.1 neznám. Buď Win 8.1, nebo Win 7. OK, my nevíme proč se to děje, osobně jsem toto nikde neviděl. Takže googlím a ani na Google toho moc není. Za mne. Použijte jinou verzi, nebo zkontrolujte syst. soubory. V příkazovém řádku příkazem sfc /scannow spustíte kontrolu (a případnou opravu). Nic jiného vám nemohu doporučit. Pokud mají výrobci nějakou posporu, zkuste ji kontaktovat. Netuším ani to, z které starny se do toho pustit. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

honzaodlabe
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 99
Registrován: 08 lis 2008 19:32

Re: nová instalace Libre Office

#5 Příspěvek od honzaodlabe »

Win servis pack 1. Že by to mohlo být v systému mě taky napadlo, ale stejně jsem nevěděkl co s tím. Díky, ještě se ozvu jak to dopadlo.

honzaodlabe
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 99
Registrován: 08 lis 2008 19:32

Re: nová instalace Libre Office

#6 Příspěvek od honzaodlabe »

Win 7 servis pack 1

honzaodlabe
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 99
Registrován: 08 lis 2008 19:32

Re: nová instalace Libre Office

#7 Příspěvek od honzaodlabe »

Výsledek: Program Ochrana prostředků systému Windows nenašel žádné narušení integrity. Jsou nějaké další možnosti co s tím dělat?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nová instalace Libre Office

#8 Příspěvek od Rudy »

To je OK, SP pro win 7 je zcela legitimní. Teď jde jen o to, zda verze LibreOffice, kterou instalujete je podporována tímto systémem. Pokud není, nebo se z nějakých důvodů nepovede ji nainstalovat, budete muset zvolit jinou verzi Libre Office, popř zcela jiný Office. Jinak to nevidím.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

honzaodlabe
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 99
Registrován: 08 lis 2008 19:32

Re: nová instalace Libre Office

#9 Příspěvek od honzaodlabe »

Mělo by to být O.K. odtud staženo:


LibreOffice
https://cs.libreoffice.org › download › download

Sorry, chtěl jsem poslat obrázek ze stránek, odkud jsem to stahoval, jako přílohu, ale tady to asi nejde. Budu se řídit podle Vašich rad a pokusím se najít něco jiného, snad to vyjde. Děkuji za trpělivost a přeji mnoho zdaru.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nová instalace Libre Office

#10 Příspěvek od Rudy »

Ono to jde, ale nesmí být příliš veliký. Jsem rád, že to pomohlo. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět