Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nelze spouštět soubory (asi problém s HDD)

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
Paulie0001
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 234
Registrován: 05 led 2008 15:17

Nelze spouštět soubory (asi problém s HDD)

#1 Příspěvek od Paulie0001 »

Dobrý den, omlouvám se, že neposílám log z RSIT, nejsem momentálně u PC. Brácha má právě problém, reinstalloval nedávno Windows 10, a po aktualizaci se změnil český jazyk na anglický, ale hlavně nejdou spustit některé programy. Nejprve ubisoft mu nešel spustit, pak jsem mu řekl ať stáhne HD tune, ať zkontroluje životnost HDD ale ani ten se mu nepodařilo spustit a říká mi, že ten error mu to háže všude.
Vždy to vypíše cestu k souboru a následně File system error (- 1073741521).
Někde jsem četl, že jednou z metod je odinstalace poslední aktualizace Windows, ale to se mu také nepodařilo (klikal na odinstalaci a nic se nedělo)

Kde myslíte, že může být problém a jaké by bylo řešení?
Osobně si myslím, že je poškozený HDD, chtělo by to nový a nainstalovat nové Windows. Co myslíte?
Děkuji za pomoc

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118297
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spouštět soubory (asi problém s HDD)

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Poškozený HDD je možný, ale nemusí nutně být. Bude-li to možné, zkuste spustit CheckDisk: https://www.dell.com/support/kbdoc/cs-c ... oje-chkdsk . Na závěr jeho aktivity vypíše chyby, které nalezl.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Paulie0001
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 234
Registrován: 05 led 2008 15:17

Re: Nelze spouštět soubory (asi problém s HDD)

#3 Příspěvek od Paulie0001 »

Tak jsem byl před chvílí na tom PC a to je síla.... Chtěl jsem spustit MSconfig, abych se na něco podíval. Vyhodilo to error. Chtěl jsem spustit chckdsk přes příkazový Radek, Vyhodilo to stejný error... Zkusil jsem spustit nástroj podle vašeho návodu, ale nic to nedělalo. Chtěl jsem odinstalovat poslední aktualizaci Windows, ale nic to nedělá. Zkusil jsem stáhnout RSIT, abych udělal log a poslal ho sem. Nejprve byl problém jej stáhnout (soubor není bezpečný), povolil jsem jej, Ale jakmile jsem ho spustil, opět vyskočil ten stejný error.

Tam prostě nejde nic spustit, nic odinstalovat.....
Takže co myslíte? Reinstall Windows, případně na nový HDD?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118297
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spouštět soubory (asi problém s HDD)

#4 Příspěvek od Rudy »

Reinstal Win nemusí být možný, chtělo by to před novou instalací disk zformátovat. Pokud by format neproběhl, nebo během formatování spadl, je disk vadný. Jestliže by se vám povedlo přeinstalovat PC, pak disk nemusí být vadný, To ale předem nevíme, musel byste disk vložit do jiného (funkčního) PC a zkontrolovat. Pokud byste v systému dokázal spustit návrat do tov nastavení se zachováním vašich souborů a zdařil se, věděl byste zda disk je opravdu vadný. Vševhny tato poetupy ovšem znamenají ztrátu dat (krom návratu do tov nastavení se zachováním vašich souborů.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět