Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Bíle obdelníky u ikon na ploše i ve složkách

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Honzaa
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 bře 2023 17:58

Bíle obdelníky u ikon na ploše i ve složkách

#1 Příspěvek od Honzaa »

Zdravím ...

Mám tento problém už nějakou dobu a nejsem si už přesně jistý kdy a jak to vzniklo .

Hledal sem na google nejakou dobu a nenašel nic stejné pouze podobného ( listy papiru místo ikon ) .

Nepomohlo reset cache miniatury ani sfc /scannow - mám W10 86x v nastavení ikon / plochy je velké kulové ...

Mimochodem nejde mě přimo z plochy nahravat obrazky ( na to sem došel ted ) ani tady ani na žadné uložistě obrazku ( když dám nahrat tak nenajde na ploše nic i když tam mám několik fotek ) . Nemyslím si že mám v pc nejakeho zaškodníka spíše nejaká chyba widlí předem díky za každou radu ! :-) .
adadadad.jpg
adadadad.jpg (9.74 KiB) Zobrazeno 1123 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118242
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bíle obdelníky u ikon na ploše i ve složkách

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím, Potíž je v tom, že nevíte kdy a po instalaci čeho se vám to stalo. Mohu navrhnout obnovu systému k mejstaršímu možnému datu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Honzaa
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 bře 2023 17:58

Re: Bíle obdelníky u ikon na ploše i ve složkách

#3 Příspěvek od Honzaa »

Obnovu sem dělal jako první před více než měsícem a žadná změna :( .
Přišel sem na další věc ikony se zobrají správně ale problém jsou miniatury ( ale ne všechny jen nejaké - systémové i uživatelské )
cccc.jpg
cccc.jpg (65.19 KiB) Zobrazeno 1115 x
Věčina zastupcu na ploše zobrazuje obdelník nebo když jsou umístěné ve složce která je na ploše .

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118242
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bíle obdelníky u ikon na ploše i ve složkách

#4 Příspěvek od Rudy »

Může to být chyba nastavení. Koukměte sem: https://www.zive.cz/poradna/miniatury-o ... tanswers=1 .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět