Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

AutoIt error Line 0

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
jiri58
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 úno 2023 18:30

AutoIt error Line 0

#1 Příspěvek od jiri58 »

Prosím zdejší borce o radu.
Někde jsem chytil vir i když ho Microsoft Security Essentials zachytil, dal do karantény a od té doby mi začla vyskakovat tabulka AutoIt Error Line 0. Vir jsem z antiviru nechal odstranit.
Použil jsem CCleaner, Malwarebytes a stále mi vyskakuje to hlášení o chybě.
Nevíte prosím, jak se této chyby zbavit.
Jedu stále pod Windows 7 32bit, je to jen proto, že mám hoby frézku a ta vyžaduje pouze 32bit.
Přílohy
error.jpg
error.jpg (16.83 KiB) Zobrazeno 1193 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoIt error Line 0

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Chybu může způsobovat více věcí. Zkuste tento postup: https://windowsreport-com.translate.goo ... _tr_pto=sc -
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jiri58
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 úno 2023 18:30

Re: AutoIt error Line 0

#3 Příspěvek od jiri58 »

Večer jsem ještě zkusil smáznout soubor mchost.exe v uvedené cestě z tabulky erroru a hlaška již přestala vyskakovat.
Přesto moc děkuji za reakci a mrknu na odkaz jak se ještě všeho zbavit. Večer jsem na telefonu koukal na odkaz.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoIt error Line 0

#4 Příspěvek od Rudy »

OK. Dejte vědět.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jiri58
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 úno 2023 18:30

Re: AutoIt error Line 0

#5 Příspěvek od jiri58 »

Tak zatím komp v pohodě po smáznutí toho souboru. Použil jsem ještě Wise Registry Cleaner a ten nějaké chyby našel v registru a hned jsem je nechal opravit.
Doufám že to bude stačit, ale jak píšu, žádné chybové hlášky už nevyskakují.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoIt error Line 0

#6 Příspěvek od Rudy »

Zřejmě je to už v pořádku.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět