Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

System windows nemuže najít položku

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zamčeno
Zpráva
Autor
Raduzzzz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 bře 2021 10:23

System windows nemuže najít položku

#1 Příspěvek od Raduzzzz »

System windows nemuže najít položku z teneto počítač>spravovat
hlášku přikládám
system nemuze najit.jpg
system nemuze najit.jpg (19.56 KiB) Zobrazeno 565 x

System windows nemuže najít položku
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Computer Management.ink

čistil jsem počítač
malverbyte 8700 položek odstraněno
pak jsem
to vyčistil ashampoo unistaler
a ashampoo win op 25
tam jsem odsrtanil celou starou verzy systemu
(asi je to tím)

vše jede ok
jen se neotevírají určité prodomas jak říka technik s microsoftu
se vzdálené pomoci

takže mu nešli otevřít ještě další věci
jenže upgrade win 10 je aktualni a nelze nainstalovat
jinak by chtěl technik reinstalovat system což nemůžu a nechci protože na něm mám důležité data
jinak jede vše super
neví někdo čím to je?
co s tím?
opravý se to třeba u nějaké aktualizaci samo ?
nebo je to vážný?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118240
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: System windows nemuže najít položku

#2 Příspěvek od Rudy »

Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Raduzzzz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 bře 2021 10:23

Re: System windows nemuže najít položku

#3 Příspěvek od Raduzzzz »

udělal jsem vše podle toho návodu
a dělá to to stejné
a v té skryté složce Administrative Tools není vůbec nic
co tam má být co tam máte vy třeba ?
c:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programy\Administrative Tools
ten vyrobený odkaz sem s ní zase vyndal a nechal sem ho zatím na ploše

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15213
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: System windows nemuže najít položku

#4 Příspěvek od JaRon »

vloz kolegovi log FRST
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Raduzzzz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 bře 2021 10:23

Re: System windows nemuže najít položku

#5 Příspěvek od Raduzzzz »

Desktop.rar
(31.48 KiB) Staženo 23 x
tady je log FRST dal jsem ho do formátu RAR doufám že je to tak správně

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118240
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: System windows nemuže najít položku

#6 Příspěvek od Rudy »

Mám Win 7, takže nic. Otewvřte poznámkový blok a zkopírujte do něj:
Start

CloseProcesses:
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows Defender: [DisableAntiSpyware] Restriction <==== ATTENTION
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows Defender: [DisableAntiVirus] Restriction <==== ATTENTION
Task: {106C8189-5FB2-4618-A153-8795E01BD6B7} - System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA => C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe [153168 2018-10-29] (Google Inc -> Google Inc.)
Task: {8606CCCB-F0DC-4738-AB98-57717C554CC3} - \Microsoft\Windows\UNP\RunCampaignManager -> No File <==== ATTENTION
Task: {8F35D0C4-32AD-4255-A5CB-2C4F9284D50A} - System32\Tasks\Software Update Application => C:\ProgramData\OEM\UpgradeTool\ListCheck.exe (No File)
Task: {7BAEEABB-0E01-421C-B93D-BE1906EC3ED4} - System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore => C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe [153168 2018-10-29] (Google Inc -> Google Inc.)
Edge Extension: (No Name) -> AutoFormFill_5ED10D46BD7E47DEB1F3685D2C0FCE08 => C:\Windows\SystemApps\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\Assets\HostExtensions\AutoFormFill [not found]
Edge Extension: (No Name) -> BookReader_B171F20233094AC88D05A8EF7B9763E8 => C:\Windows\SystemApps\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\Assets\BookViewer [not found]
Edge Extension: (No Name) -> LearningTools_7706F933-971C-41D1-9899-8A026EB5D824 => C:\Windows\SystemApps\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\Assets\HostExtensions\LearningTools [not found]
Edge Extension: (No Name) -> PinJSAPI_EC01B57063BE468FAB6DB7EBFC3BF368 => C:\Windows\SystemApps\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\Assets\HostExtensions\PinJSAPI [not found]
FF ExtraCheck: C:\Program Files\mozilla firefox\defaults\pref\bd_js_config.js [2023-01-07] <==== ATTENTION (Points to *.cfg file)
FF ExtraCheck: C:\Program Files\mozilla firefox\bd_config.cfg [2023-01-07] <==== ATTENTION
C:\DumpStack.log.tmp
ShellIconOverlayIdentifiers: [00avg] -> {472083B0-C522-11CF-8763-00608CC02F24} => -> No File
ContextMenuHandlers1: [iTop Desktop Manager] -> {3673BE34-2362-439B-BBE4-FC6297742677} => -> No File
HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL =
HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL =
HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL =
HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL =
SearchScopes: HKU\S-1-5-21-1818621595-2427587923-3901538879-1001 -> {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =

Hpsts:
EmptyTemp:
End


Uložte na plochu jako fixlist.txt. Spusťte znovu FRST a klikněte na >Fix<. Po skončení akce se objeví log, který sem zkopírujte.

Odinstalujte vše od IOBit. Čínským IOBitem si může laik snadno poškodit systém. K čištění postačí CCleaner. M?yslím, že za problémem stojí právě on.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Raduzzzz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 bře 2021 10:23

Re: System windows nemuže najít položku

#7 Příspěvek od Raduzzzz »

Fixlog.rar
(2.16 KiB) Staženo 23 x
udělal jsem co ste napsal přesně můžu se zeptat co se tím vlastně změnilo ?
vypnulo to zbitečné služby na pozadí nebo něco takoveho?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118240
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: System windows nemuže najít položku

#8 Příspěvek od Rudy »

PC byl především vyčištěn od zbytečností a zkontrolován. Předpokládám, že se nic nezměnilo. Systém je zřejmě poškozen, Pokud jste odinstaloval IOBit, zkuste obnovu systému k datu, jdy korektně fungoval. Našel jsem ještě tento návod: https://appuals-com.translate.goog/how- ... _tr_pto=sc .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Raduzzzz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 bře 2021 10:23

Re: System windows nemuže najít položku

#9 Příspěvek od Raduzzzz »

systém k datu obnovení nemůžu obnovit jelikož jsem si smazal tím čištěním body obnovení
ale to co ste našel tomu zřejmě odpovídá všiml jsem si že se mě stratili i nějaké položky ze start menu
zkusím to stahnout tam a vyřešit to tím
píše tam že náhradou těch souborů stáhnu je od tam
a zítra vám sem napíšu
děkuji vám za odpovědi

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118240
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: System windows nemuže najít položku

#10 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Raduzzzz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 bře 2021 10:23

Re: System windows nemuže najít položku

#11 Příspěvek od Raduzzzz »

tak sem to ted´ udělal a valí to jak drak
doufám že je jedno že ty administrative tols s toho archivu na té stránce jsou z roku 2018
snad to na tu upgradovanou verzi windows 10 nemá vliv
nebo má? je to jedno asi
jinak moc děkuji

Raduzzzz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 bře 2021 10:23

Re: System windows nemuže najít položku

#12 Příspěvek od Raduzzzz »

a ty věci systémové informace a systémové configurace co chtěl ten technik otevírat ze start menu jedou taky takže je to cajk díkec moc

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118240
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: System windows nemuže najít položku

#13 Příspěvek od Rudy »

Vůbec nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno