Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Pomalý počítač, zřejmě zavirovaný

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
danek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 29 zář 2014 22:07

Re: Pomalý počítač, zřejmě zavirovaný

#16 Příspěvek od danek »

Já teď nejsem u toho analyzovaného počítače, budu tam večer. Ještě jsem nestihl zkontrolovat jak se to chová v současné době, abych to třeba chvilku pozoroval. Ale celkově v momentě, kdy jsem začal komunikovat s vaším webem, tak se mi zdálo, že to běhá dobře.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý počítač, zřejmě zavirovaný

#17 Příspěvek od Rudy »

OK. Případně dejte vědět.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

danek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 29 zář 2014 22:07

Re: Pomalý počítač, zřejmě zavirovaný

#18 Příspěvek od danek »

Dobrý den,

Prosím, mohl byste se na to ještě podívat, nějak to prý pořád zlobí, někdy to prý nejde vůbec spustit, někdy se ani nezobrazilo okýnko na zadání přihlašovacího hesla do windows, někdy to šlo přihlásit, ale vzápětí počítač zamrznul a klávesnice nereagovala. Děkuji moc.

Rovnou tedy ještě přikládám v příloze log:
Přílohy
FRST 2.zip
(9.38 KiB) Staženo 105 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý počítač, zřejmě zavirovaný

#19 Příspěvek od Rudy »

Logy jsou OK. Do přík řádku napište:
sfc /scannow
a odentrujte. Proběhne sken a příp. oprava syst. souborů.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

danek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 29 zář 2014 22:07

Re: Pomalý počítač, zřejmě zavirovaný

#20 Příspěvek od danek »

Dobrý den, díky. Tak sken nic nenašel.

Tak třeba to už bude v pořádku.

Budu to pozorovat a kdyby něco, tak se ozvu.

Zatím díky.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý počítač, zřejmě zavirovaný

#21 Příspěvek od Rudy »

PK, zatím není zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět