Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

návrat z linuxu k windows - jak?

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
mlcoch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 21 zář 2010 16:37

návrat z linuxu k windows - jak?

#1 Příspěvek od mlcoch »

Zdravím vás všechny.
Je možné nějak u ProBook 4730s vrátit Windows7, když je tam teď linux Mint? S tím Grubem jsem měl vždy potíže a raději jsem NTB prodal na díly - ale tady je situace trochu jiná. Potřebuji nějak přehrát grub zpět na bios - ovšem s tou komplikací, že linux se často seká a najede vlastně jen při recovery linux a DVDromka vypadá jako nefunkční.

Vidím miliardu postupů jak instalovat linux, další v tom, že je to nejlepší systém a vracet se k windows je hloupost. JE TO ALE VŮBEC MOŽNÉ - V TOMTO HP NAVRÁTIT BIOS DO PŮVODNÍHO STAVU A INSTALOVAT WINDOWS7/10?

mlcoch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 21 zář 2010 16:37

Re: návrat z linuxu k windows - jak?

#2 Příspěvek od mlcoch »

doplním, že jsem se do BIOSu teď dostal, nastavil prioritu boot a zkusil na flešce instalační W7 - jenomže to pak hodí nějakou chybu o linux zavaděči a jde do restartu
BIOS jsem zkusil "resetovat" i továrním nastavením, hodil tam jiný disk - nepomáhá

mlcoch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 21 zář 2010 16:37

Re: návrat z linuxu k windows - jak?

#3 Příspěvek od mlcoch »

Konkrétně:
ISOLINUX 6.04 ....blblblbl
Failed to load ldlinux.c32
Boot failed

mlcoch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 21 zář 2010 16:37

Re: návrat z linuxu k windows - jak?

#4 Příspěvek od mlcoch »

začal jsem řešit v linux foru - můžete zavřít, ať neřešíte zbytečně.... díky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: návrat z linuxu k windows - jak?

#5 Příspěvek od Rudy »

:closed:
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno