Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BSOD IRQL NOT LESS OR EQUAL

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
SilentWolf
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2018 09:21

BSOD IRQL NOT LESS OR EQUAL

#1 Příspěvek od SilentWolf »

Zdravím. Začal mi občas zlobit PC. Nejprve tak jednou za dva týdny začal extrémně zamrzat při prvním zapnutí, myš se prostě pohne o milimetr za několik sekund.. po restartu vše ok. A občas (trochu vzácněji) se po vypnutí nevypne úplně ale power dioda (nebo jak se tomu říká) svítí pořád a uvnitř se točí. No a teď ke všemu začal tak jednou týdně házet BSOD.

Dnes při vypínání během BSOD bzučely reproduktory, ale je to možná tím, že jsem měl zrovna rozkoukané video. BSOD to hodilo ve chvíli kdy jsem zapl Epic Game Launcher.

Přikládám dva poslední soubory dumpů.

Byl by prosím schopen někdo poradit, kde by mohl být zakopán pes? PC je 4 roky starý, před 2 lety jsem měnil zdroj.
Přílohy
dumpy.rar
(176.11 KiB) Staženo 178 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD IRQL NOT LESS OR EQUAL

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Jakou verzi oper. systému máte?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

SilentWolf
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2018 09:21

Re: BSOD IRQL NOT LESS OR EQUAL

#3 Příspěvek od SilentWolf »

Windows 10 Home, plně aktualizovaný. 64bit.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD IRQL NOT LESS OR EQUAL

#4 Příspěvek od Rudy »

OK. Z přík řádku příkazem:
sfc /scannow
spusťte kontrolu a případnou opravu systémových souborů. Po akci restartujte PC. Pokud nebyla žádná chyba nalezena, postupujte podle tohoto návodu: https://translate.google.com/translate? ... ch&pto=aue .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět