Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nelze spustit BIOS

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
_Daniel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 12 pro 2014 15:21

Nelze spustit BIOS

#1 Příspěvek od _Daniel »

Zdravím :) ,
mám základovou desku MSI Z170A GAMING M3 a nemohu se dostat do BIOSu kvuli tomu, že se mi klávesnice načte až se spustěním systému windows. Už jsem zkoušel několik klávesnic (asi 5 různých)
a pokaždé se klávesnice načte až se spuštěním systému. Někde jsem četl že je řešení zapojit klavesnici do PS2 konektoru. Tak se chci zeptat jestli je to jediné řešení?! Takovou klávesnici bohužel již nemám, ale pokud je to spolehlivý způsop jak problém vyřeším tak bych sehnal aspon redukci. Díky za radu

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118242
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit BIOS

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Obvykle lze v biosu nastavit, jakou klávesku má bios považovat za nativní. Defaultně je to ve věršině případů (pokud MB má porty PS/2) právě PS/2. Takže jedině pomocí té se do biosu dostanete. Pak je možné nativitu změnit. Pouze MB, které porty PS/2 nemají, mají defaultně nastavenu klávesku USB.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

_Daniel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 12 pro 2014 15:21

Re: Nelze spustit BIOS

#3 Příspěvek od _Daniel »

Dobře děkuji :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118242
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit BIOS

#4 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno