Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Hra Call of Juares

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
neca
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 31
Registrován: 05 pro 2017 16:50

Hra Call of Juares

#1 Příspěvek od neca »

Dobrý den.

Mám Win 10 64 bit original. Po dlouhé době jsem si chtěl zahrát hru Cal of Juares, kterou mám též original. Nainstaloval jsem ji, ale při spuštění to píše tuto hlášku. Dřív jsem tuto hru hrál na Win XP.

Dá se tato chyba nějak odstranit, nebo je hra již nehratelná na Win 10? Byla pěkně drahá mrzelo by mě to nikdy jsem ji totiž nedohrál.

Prosím tedy o pomoc radu atd. Reinstal nepomohl. Win celkem nedávno instalované. Možná vir? Nevím. Spuštění přes kompatibilitu s jiným systémem také nic. Aktualizace win mi nic nenabízí. tak nevím.
Předem děkuji naschledanou.
Přílohy
Ashampoo_Snap_středa 13. března 2019_11h59m55s_001_.jpg
Ashampoo_Snap_středa 13. března 2019_11h59m55s_001_.jpg (12.65 KiB) Zobrazeno 1525 x

Uživatelský avatar
Diallix
Rádce
Rádce
Příspěvky: 2760
Registrován: 27 dub 2008 10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra Call of Juares

#2 Příspěvek od Diallix »

Skuste nasledovny navod:
http://dll.ucoz.net/load/a/api_ms_win_c ... /1-1-0-650


Btw. nie sme hracske forum, tu sa problemy hier moc neriesia.
Vyšla moja nová kniha BOTNETY! :173: Informácie o nej nájdete tu: >> BOTNETY <<

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Na fóre pôsobím ako:
- Bezpečnostná autorita viry.cz
- Zástupca tutora pre vzdelávanie nováčikov
- Zakladateľ Cyber Security jednotky

neca
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 31
Registrován: 05 pro 2017 16:50

Re: Hra Call of Juares

#3 Příspěvek od neca »

Děkuji za odpověď.

Bohužel ani toto nepomohlo.

Tak fakt nevím, net jsem projel křížem krážem a nic na win supportu lidé mají stejný problém a support mlčí.

Tak zatím díky. Kdyby někoho něco napadlo jsem jedno ucho.

Naschle.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra Call of Juares

#4 Příspěvek od Rudy »

Omluva za vstup. Jsme bezpečnostní fórum a hrami se nezabýváme. Fundovanější info vám posktne některé herní fórum.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět