Právě je 27 čer 2019 08:34

Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hra Call of Juares
PříspěvekNapsal: 13 bře 2019 12:04 
Návštěvník
Návštěvník

Dobrý den.

Mám Win 10 64 bit original. Po dlouhé době jsem si chtěl zahrát hru Cal of Juares, kterou mám též original. Nainstaloval jsem ji, ale při spuštění to píše tuto hlášku. Dřív jsem tuto hru hrál na Win XP.

Dá se tato chyba nějak odstranit, nebo je hra již nehratelná na Win 10? Byla pěkně drahá mrzelo by mě to nikdy jsem ji totiž nedohrál.

Prosím tedy o pomoc radu atd. Reinstal nepomohl. Win celkem nedávno instalované. Možná vir? Nevím. Spuštění přes kompatibilitu s jiným systémem také nic. Aktualizace win mi nic nenabízí. tak nevím.
Předem děkuji naschledanou.

Přílohy:
Ashampoo_Snap_středa 13. března 2019_11h59m55s_001_.jpg
Ashampoo_Snap_středa 13. března 2019_11h59m55s_001_.jpg [ 12.65 KiB | Zobrazeno 171 krát ]
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hra Call of Juares
PříspěvekNapsal: 13 bře 2019 12:44 
Rádce
Rádce

Skuste nasledovny navod:
http://dll.ucoz.net/load/a/api_ms_win_c ... /1-1-0-650

Btw. nie sme hracske forum, tu sa problemy hier moc neriesia.

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13 bře 2019 13:20 
Návštěvník
Návštěvník

Děkuji za odpověď.

Bohužel ani toto nepomohlo.

Tak fakt nevím, net jsem projel křížem krážem a nic na win supportu lidé mají stejný problém a support mlčí.

Tak zatím díky. Kdyby někoho něco napadlo jsem jedno ucho.

Naschle.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13 bře 2019 13:26 
Site Admin
Site Admin

Omluva za vstup. Jsme bezpečnostní fórum a hrami se nezabýváme. Fundovanější info vám posktne některé herní fórum.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!

Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina