Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

No signal(zaply behem spani)

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Security
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 46
Registrován: 12 lis 2011 08:07

No signal(zaply behem spani)

#1 Příspěvek od Security »

cus, cely pc je novy, zdroj dost drahy hned bych ho vyloucil, dpcko prez grafiku neunguje(pry do dela vice lidem, nevadi, nepouzivam), pouzivam dvi prez grafiku, hraju kazdy den o sem volnem casu vic jak 10 h denne, monitor, hmm nechce se mi hledat ale tak 1-2 roky cca? 6000 cca kc 144 hz, klasica z alzy, vcera jsem usl kolem 6 vecer, pc bezel od 6 rana, jo nechal jsem ho aply do rana(parkart jsem i stahoval, nejaky ten den uz ma v nonstop rezimu za sebou, nevim jestli jsem vypl obrazovku sam nebo duch, pac rano byl monitor vyply(oranzovy led vyply, zeleny zaply) a pc stale zaply, je tolik moznosti ja vim ale nemam moc moznosit a hlavne prachy co myslite? chyba kablu nebo dead?(stova jsem ho splatil na splatky- pred 3 mesicama)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: No signal(zaply behem spani)

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Pokud vám nesvítí monitor, může být vadný sám o sobě, může být vydný datový kabel od graf. karty k monitoru, nebo samotná graf. karta. Monitor, pokud vůbec nejde zapnout, je stopro vadný (nebo napájecí kabel). Vada datového kabelu, nebo graf. karty se projeví tím, že monitor se neprobudí ze stand-by stavu. Nejlepší je, můžete-li monitor (a jeho příslušensví) vyzkoušet s jiným, funkčním PC.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Security
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 46
Registrován: 12 lis 2011 08:07

Re: No signal(zaply behem spani)

#3 Příspěvek od Security »

Rudy píše:Zdravím!
Pokud vám nesvítí monitor, může být vadný sám o sobě, může být vydný datový kabel od graf. karty k monitoru, nebo samotná graf. karta. Monitor, pokud vůbec nejde zapnout, je stopro vadný (nebo napájecí kabel). Vada datového kabelu, nebo graf. karty se projeví tím, že monitor se neprobudí ze stand-by stavu. Nejlepší je, můžete-li monitor (a jeho příslušensví) vyzkoušet s jiným, funkčním PC.
cau starousi, tebe jsem potreboval, zrovna jsem vyndal grafiku a lekl jsem se, snad mi nepotvrdis ze jedead, i kdyz bych se nedivil pri mojem hraji nonstop, zespoda grafiky jak tam trci takove spicky tak je kolem takovej prasek co jde setrtit rukou, jako krida + jakoby mastne, bys pole cajem a videl fleky wtf ? jako by to nejak rozkvarilo se vcera?¨

btw, nejde mi ani vetrak u graifky, normal vetraky od pc skrine jdou

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: No signal(zaply behem spani)

#4 Příspěvek od Rudy »

Když se netočí větrák u grafiky, vyzkoušejte, zda není zadřený (pootočit rukou). Jestli ne, pak je dost prvděpodobné, že je grafika KO. Jistota je ji vyzkoušt v jiném PC.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět