Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

nefunkční wifi po režimu spánku

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Dee
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 28 dub 2017 08:50

Re: nefunkční wifi po režimu spánku

#16 Příspěvek od Dee »

Rudy píše:Ještě jsem nikdy neslyšel, že by byla příčinou systémová aktualizace. Zkuste aktualizace odinstalovat a pár dnů to sledujte, pak se dá s jistotou říci, zda je to způsobeno aktualizací, či ne.
zálohuju si všechna data, a dám čistě tovární nastavení bez zachování souborů, zkusím to neaktualizovat a dám vědět. zatím díky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118240
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkční wifi po režimu spánku

#17 Příspěvek od Rudy »

OK. Zatím není zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Dee
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 28 dub 2017 08:50

Re: nefunkční wifi po režimu spánku

#18 Příspěvek od Dee »

tak jsem dal čisté tovární nastavení, nic jsem neaktualizoval, nepřipojoval wifi nic, a zkusil jsem režím spánku a bohužel mi to nejde zase probrat, stejná obrazovka co jsem dával do příspěvku...
máte ještě nějaké rady, krom servisu nebo reklamaci, mám ještě záruku do prosince...

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118240
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkční wifi po režimu spánku

#19 Příspěvek od Rudy »

Už jen reinstal ovladačů wifi adaptéru. Pokud to nepomůže, vyzkoušejte NB s jinou wifi a pak už jen reklamace.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Dee
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 28 dub 2017 08:50

Re: nefunkční wifi po režimu spánku

#20 Příspěvek od Dee »

Rudy píše:Už jen reinstal ovladačů wifi adaptéru. Pokud to nepomůže, vyzkoušejte NB s jinou wifi a pak už jen reklamace.
problém vyřešen, v buildu 1709 aktualizacích windows byl ovladač na intelou grafiku, který nebyl kompatibilní s mojí intel 530, takže se dal zpět starý ovladač ze stránek acer a vše běží. Tak díky za pomoc :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118240
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkční wifi po režimu spánku

#21 Příspěvek od Rudy »

OK. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno