Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Novy router - Spatne zobrazovani stranek

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
miroo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: 22 dub 2006 18:49

Novy router - Spatne zobrazovani stranek

#1 Příspěvek od miroo »

Zdravim Vas,

mam takovy problem, po koupi noveho routeru se mi urcite stranky spatne zobrazuji (paypal, aliexpress, ebay), pripadne hrozne dlouho trva nez se nactou (seznam). Jinak vsechno funguje dobre, dokonce na tabletu i na telefonu pres wifi mi ty stranky funguji normalne. Nevite cim by to mohlo byt a hlavne jak to odstranit, neda se s tim vubec pracovat :( Predem dekuji

marek5816
Nováček
Nováček
Příspěvky: 77
Registrován: 19 kvě 2016 20:19

Re: Novy router - Spatne zobrazovani stranek

#2 Příspěvek od marek5816 »

Dobrý,

skúste v počítači alebo routry nastaviť google DNS
:arrow: Podľa tohto návodu (https://support.microsoft.com/sk-sk/hel ... p-settings) spravte kroky 1-3 (v 3 kroku vyberte Protokol TCP/IPv4 (Internet Protocol Version 4)) a následne podľa 2. boda 6. kroku nastavte Preferovaný server DNS na 8.8.8.8 a Alternatívny server DNS na 8.8.4.4

miroo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: 22 dub 2006 18:49

Re: Novy router - Spatne zobrazovani stranek

#3 Příspěvek od miroo »

Mockrat dekuji za pomoc, uz to funguje a dane stranky se zobrazuji konecne normalne :) Snad jedine co jsem si vsiml, ze se ty stranky pri prvnim zobrazeni nacitaji podobne pomalu, jako predtim, obzvlaste seznam, ale nevyskoci mi uz zadna chyba a jakmile se nactou, uz je to uplne ok. Ale neni to nic hrozneho. Jeste jednou Vam dekuji :)

marek5816
Nováček
Nováček
Příspěvky: 77
Registrován: 19 kvě 2016 20:19

Re: Novy router - Spatne zobrazovani stranek

#4 Příspěvek od marek5816 »

Pokial toto pomalé načítanie nastalo s novým routrom tak s tím vám neporadím

Odpovědět