Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Vir z emailu

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
DendaB
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 06 pro 2015 16:49

Vir z emailu

#1 Příspěvek od DendaB »

Dobrý den,

bráchovi i mně přišel email od dagmar.krasne se souborem info.zip. Brácha soubor bohužel otevřel a všechny pdf, jpg, word, excell soubory, atd. se změnily na soubory s koncovkou vvv a ikony se změnily na ikony Acrobat Reader DC. Samozřejmě žádný soubor nejde otevřít. Taky mu v adresářích přibilo několik html a textových souborů s názvem how_recover+vuh. Nikde na internetu jsem nenašla nic, co by pomohlo. Setkali jste se už někdo s tímto problémem? Můžete poradit?

Děkuju moc za odpovědi

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118444
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vir z emailu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
PC bude třeba vyčistit a následně soubory dešifrovat. Musíte ale počítat s tím, že to v některých případech nejde. Pokud nemáte zálohu těch souborů, může se stát, že o data přijdete. Dejte log FRST: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=24&t=132509 . Zároveň přesouvám vlákno do správné sekce.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět