Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ESS 9

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jaruneczka
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 417
Registrován: 09 čer 2008 11:45
Bydliště: Ostrava

ESS 9

#1 Příspěvek od jaruneczka »

Včera jsem nainstalovala ESS 9 na oba pc, původní ESS 8 dala pryč...no dvakrát nadšená zatím nejsem, nelíbí se mi nastavení,a vůbec.. problém byl i s ochranou banky a plateb, kdy jsem volala do esetu, co s tím, zatím to nemají celé vymakané, uvidíme?

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ESS 9

#2 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
problém s nemožností používat numerickou klávesnici v zabezpečeném prohlížeči jsme již opravili. Včera jsme vydali novější verzi modulu ochrany bankovnictví s číslem 1048, který tento neduh řeší a stáhne se prostřednictvím standardní aktualizace virové databáze. Stačí tedy provést aktualizaci virové databáze a mělo být vše v pořádku.

Uživatelský avatar
jaruneczka
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 417
Registrován: 09 čer 2008 11:45
Bydliště: Ostrava

Re: ESS 9

#3 Příspěvek od jaruneczka »

mám versi: 12368....9 0 318 10...novější nenaskočí ?..

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ESS 9

#4 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
verzi programu a databáze máte aktuální. Pro ověření, zda máte již aktuální modul ochrany bankovnictví a plateb přejděte v hlavním okně programu ESET Smart Security na záložku Nápověda a podpora. Dále klikněte v dolní části na odkaz O programu ESET Smart Security. Následně se zobrazí seznam modulů.

Obrázek

Uživatelský avatar
jaruneczka
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 417
Registrován: 09 čer 2008 11:45
Bydliště: Ostrava

Re: ESS 9

#5 Příspěvek od jaruneczka »

mám, ale zelený rámeček- ochranný pri vstupu na banku se neobjevuje :-(

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ESS 9

#6 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
jaký prohlížeč používáte?

Uživatelský avatar
jaruneczka
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 417
Registrován: 09 čer 2008 11:45
Bydliště: Ostrava

Re: ESS 9

#7 Příspěvek od jaruneczka »

FF, poslední versi,..ted večer, jsem dala zpět ESS-8 na oba pc, a jsem ráda, že jsem ji na netu ještě našla.

cajovnik1
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 říj 2015 12:42

Re: ESS 9

#8 Příspěvek od cajovnik1 »

Dobry den

Ospravedlnujem sa za vstup mimo, ale nechcem zakladat novu temu.

Skusal som nainstalovat novy NOD9 aj ESS9 na rozne pocitace.
Pri NODe vsetko prebehlo hladko, ale ESS k uspesnej aktivacii pozadoval vyplnit meno, adresu, atd. NOD nepozadoval tieto udaje.
Da sa tento krok pri ESS preskocit?
Pri platenej verzii zakupenej v kamennom obchode nie som ochotny zadavat niekam marketingove udaje. Pri free verziach inych antivirov to este pochopim, ale za plateny produkt nie.
Dakujem

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ESS 9

#9 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
pokud jste produkt zakoupil v kamenném obchodě, pak jste obdržel tzv. aktivační klíč. Tento klíč slouží pouze pro prvotní aktivaci, při které je nutné pochopitelně zadat údaje o vaší osobě. Především pak e-mailovou adresu, na kterou následně obdržíte údaje pro aktivaci produktu. Navíc v případě kdy ztratíte licenční údaje, na základě poskytnutých dat jsme schopni licenci v našem systému dohledu a znovu vám ji zaslat.

Lukyn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 říj 2015 19:43

Re: ESS 9

#10 Příspěvek od Lukyn »

Buchtič_ESET píše:Dobrý den,
problém s nemožností používat numerickou klávesnici v zabezpečeném prohlížeči jsme již opravili. Včera jsme vydali novější verzi modulu ochrany bankovnictví s číslem 1048, který tento neduh řeší a stáhne se prostřednictvím standardní aktualizace virové databáze. Stačí tedy provést aktualizaci virové databáze a mělo být vše v pořádku.
Dobrý den,
řeším podobný problém s numerickou klávesnicí v zabezpečeném prohlížeči, tak snad nevadí, že použiji již založené téma.
Modul ochrany bankovnictví mám ve verzi 1049 a numerickou klávesnici v zabezpečeném prohlížeči stále není možno používat. Respektive při jejím použití jsou zadávány znaky "+ěščřžýáíáé".

Obrázek

OS: Windows 7 x64
Prohlížeč: Firefox 41.0.1

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ESS 9

#11 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý večer,
na některých konfiguracích a v některých prohlížečích tento problém stále přetrvává. Na jeho vyřešení pracujeme.

Douber
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 64
Registrován: 16 bře 2008 20:09
Bydliště: Tož já su z Prahy :)

Re: ESS 9

#12 Příspěvek od Douber »

No hezké! Mockrát děkuji firmě ESET. Díky tomuto modulu jsem si zablokoval přístup do internetového bankovnictví!
Modul verze 1050 z 9.10.2015. No nic doma se nudím cesta do banky a vysvětlování jaký jsem trotl vždycky potěší.

Odpovědět