Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s cookies - Chrome/Firefox

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Sergeii
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 135
Registrován: 03 bře 2007 15:49
Kontaktovat uživatele:

Problém s cookies - Chrome/Firefox

#1 Příspěvek od Sergeii »

Ahoj,

Trpím problémem s cookies nebo jiným. Nejde se mi přihlásit do administrace eshopu, zadám správný údaje a nic se nestane. Zkoušel jsem stáhnout Firefox a například když se chci přihlásit na gmail, napíše mi to že nemam povolené cookies, v obou prohlížečích povolené 100% jsou :/ Nefungují mi například i některá tlačítka na Facebooku. Chrom i Firefox je aktulizovaný, zkoušel jsem vyčistit cookies a cache přes CCleaner, bez rozdílu. Na tabletu s androidem a Chromem všecko šlape, na jiném notebooku (stejný OS - win7 jako já) v Chromu taky, takže problém musí být u mě.

Děkuju za jakékoliv rady ;)
Asus X99 Deluxe | Intel i7 5960X | Nvidia Gtx1080Ti | 64gb Crucial | http://89vision.cz

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Problém s cookies - Chrome/Firefox

#2 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Zkousel jste prohlizece preinstalovat??
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Sergeii
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 135
Registrován: 03 bře 2007 15:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s cookies - Chrome/Firefox

#3 Příspěvek od Sergeii »

Nakonec jsem nějakou neznámou cestou došel k tomu, že to může dělat firewall, který mám sice vyplý, ale byl nějakým způsobem zaseklý, takže nešel ani zapnout, zkusil jsem pár záplat od Microsoftu, to nepomohlo, nakonec to vyřešil ComboFix - odstranil nějakou havěť, co nenašel ani superantispyware. Takže už vše funguje.
Asus X99 Deluxe | Intel i7 5960X | Nvidia Gtx1080Ti | 64gb Crucial | http://89vision.cz

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Problém s cookies - Chrome/Firefox

#4 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

:arrow: Co se tyce ComboFixu, ktery jste dnes pouzil, tak na zaklade licence a pravidel fora ptam, umite s nim pracovat (spusteni, rozlusteni logu, napsani skriptu)?

:arrow: licencni podminky hovori jasne "Nikdy by nemel byt pouzit v prostredi bez dozoru zkusene osoby"
Obrázek

:arrow: Nebezpeci CFka
  • Je urcen primarne pro radce - jeho svevolnym pouzitim ztracite narok na podporu
  • Maze stopy po haveti, takze v logu z RSIT neni nic videt
  • Jeho log je treba dolustit, jelikoz neumi smazat vse - to ovsem tezko zvladnete pokud k tomu nejste vyskolen
  • CF muze mit bug = sunda Vam system, pokud nevite kam co uklada, jak co obnovit, mate system v kytkam a ceka Vas reinstal
  • CF taky bohuzel prozatim nekontroluje nektere dulezite knihovny (napr. hal.dll) - ty treba mazou nektere typy haveti (napr. angela) - smaze Vam po restartu hal.dll = nenajede Vam system a jste o radek vyse = reinstal
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Sergeii
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 135
Registrován: 03 bře 2007 15:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s cookies - Chrome/Firefox

#5 Příspěvek od Sergeii »

Už jsem s ním nekolikrát pracoval, použil jsem ho předevčírem v čirém zoufalství, protože jsem zde našel topic že CF pomohl při podobném problému, systém mi běží v pohodě a vše funguje tak jak má, takže se naštěstí nic nestalo, musim ale přiznat, že toho všeho sem si vědom nebyl :)
Asus X99 Deluxe | Intel i7 5960X | Nvidia Gtx1080Ti | 64gb Crucial | http://89vision.cz

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Problém s cookies - Chrome/Firefox

#6 Příspěvek od vyosek »

Nedavno byl treba CF infikovan Virutem Sality, jednou mazal celou slozku Program Files atd...

Proto jej pouzivejte pouze s nekym, kdo mu rozumi - ono jej nestaci jen spusti a hotovo...

A ze jste tu nasel topic, kde CF pomohl, ano ale radce predtim vedel, ze jej pouzit muze...Ale to vse mate popsano v pravidlech fora...
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Zamčeno