Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Přechod z NOD32 na SS5

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
kotiki
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2012 09:59

Přechod z NOD32 na SS5

#1 Příspěvek od kotiki »

Dobrý den
2 roky jsme jako rodina používali Eset NOD32 a nyní jsme se rozhodli přejít na Eset smart security 5. Po nainstalovaní jsme zadali aktivační klíš jako uživatelské jméno i heslo, ale program nefunguje a hlásí, že máme zastaralou verzi a ta bez u.j. a hesla nejde aktualizovat. Jsem v tomto oboru, jak se říká BFU. Budu rád za každou radu. díky

Laco_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 64
Registrován: 02 led 2012 10:11

Re: Přechod z NOD32 na SS5

#2 Příspěvek od Laco_ESET »

Dobrý den,

co přesně ESET Smart Security hlásí? Zašlete mi prosím screeny.

Otevřete si hlavní okno ESET Smart Security a v levé části klikněte na "Stav ochrany" nebo "Domů". Poté stiskněte klávesu PrintScreen.
Otevřete si Word nebo malování a přes ctrl+v vložte screen.
Totéž proveďte v části "Aktualizace". Soubor uložte a zašlete mi jej prosím.

K tomu mi prosím pošlete vyexportované nastavení z ESET Smart Security v xml souboru:

1) V hlavním okně programu v levé části klikněte na "Nastavení" a dále pak na "Import a export nastavení".
2) Zaškrtněte "Export nastavení" a tlačítkem "..." potom vyberte místo pro uložení a zadejte název souboru. Vznikne soubor xml, který mi pošlete.


A nakonec ještě protokol z aplikace SysInspector. SysInspector je součástí ESET Smart Security a nejdete ho pod záložkou "Nástroje". Tlačítkem "Přidat" vytvořte protokol a pak ho přes kontextovou nabídku (pravé tl. myši) vyexportujte do zipu.

Případně je možné použít SysInspector jako "standalone" aplikaci a stáhnout odsud:
http://www.eset.cz/cz/stahnout/nastroje/detail/family/3


Zabalte prosím potřebné soubory do jednoho ZIP/RAR archivu a nahrajte ho na zákaznický FTP server ESET:

ftp://incoming:incoming@ftp.eset.cz/incoming

adresa: ftp.eset.cz/incoming
jméno: incoming
heslo: incoming

Pozor! FTP server má zakázané listování, proto po připojení neuvidíte dostupné složky. Po nahrání souboru na FTP server nám pošlete zprávu s případným popisem problému a jménem nahraného souboru.

Odpovědět