Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Bluescreen - neustálý restart

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
got2
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 kvě 2012 20:56

Bluescreen - neustálý restart

#1 Příspěvek od got2 »

Dobrý den. Na mém NTB HP Compaq se mi dnes objevil problém. Při nabíhání systému WIN7 Home Premium 32 bit, se mi objeví modrá smrt. A tak neustále dokola. V podstatě systém ani nenastartoval a počaly neustálé restarty. Po chvíli mne napadlo, spustit ho v nouzovém režimu. Po dalším restartu systém již naběhl normálně. Ale! Nikde nemohu najít adresář C:/windows/minidump.
Kde tedy najdu log z modré smrti?? Děkuji za odpověď :)
Neexistují velké problémy. Jen malá kladiva! :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118278
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluescreen - neustálý restart

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Máte zapnuto zobrazení skrytých a systémových souborů?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

got2
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 kvě 2012 20:56

Re: Bluescreen - neustálý restart

#3 Příspěvek od got2 »

Samozřejmě. Zapnul jsem zobrazení skrytých a systémových souborů. Většinou po Modré Smrti vyskočí tabulka s chybovou hláškou. Mně nevyskočí nic a minidump v adresáři nemám. Bohužel musím psát z druhého PC, NTB opět nepoužitelný. Vždy když se objeví modrá smrt, není to přes celý display, ale pouze v malém okně. A stále dokola, atd..
Neexistují velké problémy. Jen malá kladiva! :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118278
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluescreen - neustálý restart

#4 Příspěvek od Rudy »

Funguje nouz. režim? Co je napsáno za chybu v tom okně?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

got2
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 kvě 2012 20:56

Re: Bluescreen - neustálý restart

#5 Příspěvek od got2 »

Nouzový režim funguje. A co tam je za chybu? To okno problikne tak rychle, že to vážně nelze přečíst :(
Znovu jsem zkusil nouz. režim, po té restart, normální režim, a zatím vše funguje..
Neexistují velké problémy. Jen malá kladiva! :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118278
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluescreen - neustálý restart

#6 Příspěvek od Rudy »

OK. V případě, že by se problém opakoval, zkuste obnovu systému k datu, kdy korektně fungoval.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 říj 2009 18:15
Bydliště: Cheb

Re: Bluescreen - neustálý restart

#7 Příspěvek od MiliNess »

Omluva za vstup.
Podívej se do složky Windows\Minidump a všechny soubory co obsahuje upni na www.leteckaposta.cz
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluescreen - neustálý restart

#8 Příspěvek od tuvok07 »

Omlouvám se za vstup, ale on na začátku píše, že tu složku nemůže najít.
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 říj 2009 18:15
Bydliště: Cheb

Re: Bluescreen - neustálý restart

#9 Příspěvek od MiliNess »

tuvok07 píše:Omlouvám se za vstup, ale on na začátku píše, že tu složku nemůže najít.
Máš recht, jsem trubka :)

Pak bych nastavil toto:
Počítač->Vlastnosti->Upřesnit nastavení systému->Upřesnit->Výkon->Nastavení->Upřesnit->Virtuální paměť - podívej se, zda máš povolen stránkovací soubor. Pokud ne, povol ho.
Počítač->Vlastnosti->Upřesnit nastavení systému->Upřesnit->Spuštění a zotavení systému->Nastavení->Zapsat ladící informace - nastav na Zkrácený výpis stavu paměti, zruš zatržítko u Automaticky restartovat.
Pak by se mohl minidump vytvořit, minimálně zůstane viset BSOD a bude moci přečíst chybový kód.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

Zamčeno