Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

modra smrt-neustaly restart

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
citizen
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 105
Registrován: 22 čer 2009 18:33

modra smrt-neustaly restart

#1 Příspěvek od citizen »

caute mam taky problem s win xp 32,service pack 3. zamrzal mi comp sekol prehliadac tak som dal tvrdy restart,win naskocil..opet zamrzol firefox opet som dal tvrdy a odvtedy mi robi tu vec ze ked si mam vyberat rezimy ci uz safe alebo normal mod tak jednoducho spravi modru obrazovku na pol sekundy a restart.a toto robi dookola.ak som dal safe mod vypisalo: press enter to continue loading sptd.sys, ale nic sa nedereje restart a som na zaciatku.
skusal som aj recovery dal gigabite cdcko dal reboot,spravi restart ale nic.dal som potom moznost rebackup ale tam mi vypise hlasku : cannot find windows operating system in HDD partition.
este aby som sa vratil k recovery a polozke reboot po tomto nastane restart a hodi hlasku " a disk read error occured".
niekto kto by vedel co dalej robit?
Tykat.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: modra smrt-neustaly restart

#2 Příspěvek od motji »

Ahoj,
je problém stále aktuální?
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Zamčeno