Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BSOD ...opět

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Zmaslo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 51
Registrován: 29 črc 2008 06:58

BSOD ...opět

#1 Příspěvek od Zmaslo »

Dobrý den,
před několika měsíci jsem sem psal. Míval jsem BSOD, testovali jsme paměti Memtestem, HDD, vše bylo ok, nicméně BSOD nepřestávala. Dal jsem tedy PC do servisu, kde mi po opětovném otestování všech komponent mi vyčistili zaprášenou grafiku a vyměnili zákl. desku s tím, že byla stará špatná, nicméně BSOD mi chodí pořád, možná ne tak často, nicméně chodí. Krom BSOD se potýkám též s nečekanými pády exploreru a search index něčeho. Nejvtipnější je, že BSOD vykazuje pokaždé jinou chybnou hlášku. OS je čerstvě přeinstalovaný, žádný balast by zde neměl být.

Zde poslední tři errory v minidumpech:
http://leteckaposta.cz/272430489

Jen prosím koukněte, zda nejde o nějaký SW konflikt, v opačném případě hážu PC z okna.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD ...opět

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Nemáte v PC něco přetaktováno?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zmaslo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 51
Registrován: 29 črc 2008 06:58

Re: BSOD ...opět

#3 Příspěvek od Zmaslo »

Ne, přetaktovaného nic nemám.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD ...opět

#4 Příspěvek od Rudy »

Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: BSOD ...opět

#5 Příspěvek od motji »

Jak to tu vypadá? :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: BSOD ...opět

#6 Příspěvek od motji »

Dobrý den,
pro neaktivitu je toto téma uzamknuto.
Pokud ho budete chtít odemknout, kontaktujte mě na email nebo některého z mých kolegů.
Děkujeme za pochopení :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Zamčeno