Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Tak je tam trojan nebo ne?

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
am2
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 14 srp 2012 19:22

Tak je tam trojan nebo ne?

#1 Příspěvek od am2 »

Dobrý den

Navštívil jsem stránku hxxp://www.malesrdce.com , ESET Smart Sec. 4 mi zahlásil, že na stránkách je virus JS/Kryptik.RE , dokonce i nejaky gif je infikovaný (detail viz příloha).

Psal jsem si s autorem stránek, který má Avast, který mu při návštěvě stránek hxxp://www.malesrdce.com nic nehlásí.

Autor poslal info včetně kopie svého webu na technickou podporu Avastu, kteří mu napsali, že nic nenašli a že se jedná patrně o falešné hlášení ESETa.

Tak jsem se chtěl zeptat, jestli tedy ty stránky hxxp://www.malesrdce.com infikované jsou nebo ne.

Díky za případnou odpověď.

Snad to není tím, že používám ESS 4 namísto vyšší verze. Kdysi jsem si nainstaloval 5-ku, ale nějak mi blbla, tak jsem se vrátil ke 4-ce. U ESETu mám platnou licenci a nejnovější databázi (7385 - 2012.08.14).
Přílohy
_printscreen.png
_printscreen.png (98.21 KiB) Zobrazeno 2954 x
Naposledy upravil(a) vyosek dne 14 srp 2012 19:48, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Z bezp. duvodu znefunkcneny linky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak je tam trojan nebo ne?

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkuste vložit dotaz sem: http://forum.viry.cz/viewforum.php?f=60 . Odpoví vám přímo odborník z Esetu. Tak dalece my nejsme informováni.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Tak je tam trojan nebo ne?

#3 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Ja to sem kolegum z ESETu primou soupnul :) :James008:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Laco_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 64
Registrován: 02 led 2012 10:11

Re: Tak je tam trojan nebo ne?

#4 Příspěvek od Laco_ESET »

Dobrý den,

přeposlal jsem to do naší virové laboratoře. S výsledkem se ozvu.

Laco_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 64
Registrován: 02 led 2012 10:11

Re: Tak je tam trojan nebo ne?

#5 Příspěvek od Laco_ESET »

Toto je vyjadření naší virové laboratoře:

Stránka obsahuje obfuskovaný JavaScript, který detekují i jiné AV produkty. Doporučujeme provozovateli web znova zkontrolovat.

https://www.virustotal.com/file/7e94353 ... 345043681/

Zamčeno