Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zaseknuti a nasledny restart PC

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
miroo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: 22 dub 2006 18:49

Zaseknuti a nasledny restart PC

#1 Příspěvek od miroo »

Dneska mi na mem pocitaci nabehla z niceho nic modra obrazovka, ktera trva par vterin, dole bezi nejaka procenta (Dumping physical memory to disk), vse probehne hrozne moc rychle a pocitac se restartuje. Probihalo to tak, ze se mi asi na vterinu zasekla mys, pak se totalne rozhodil obraz a nasledovala modra obrazovka. Bohuzel se to same opakuje asi po cca 5 minutach porad dokola. Po restartu vse bezi normalne, jakoby se nic nestalo. Jelikoz vse probiha hrozne moc rychle, stihl jsem udelat jen tuto ne moc kvalitni fotografii modre obrazovky. Ted nevim, jestli to bude hardware problem, napadla me RAMka a grafika, ci nejakej softwarovej problem. Pokud by nekdo umel poradit, moc by mi to pomohlo.

Obrázek

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118375
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaseknuti a nasledny restart PC

#2 Příspěvek od Rudy »

Koukněte do adresáře windows\minidump. Soubory, které v něm najdete, zabalte do raru a přiložte ho k vašemu následujícímu postu. Pak budeme možná moudřejší.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

miroo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: 22 dub 2006 18:49

Re: Zaseknuti a nasledny restart PC

#3 Příspěvek od miroo »

Tak ted jsem se k tomu dostal, zkusil jsem zapojit jiny disk se systemem a ten funguje v poradku. Tak jsem prehodil zpatky zase ten prvni a je to sice divne, ale jde to bez problemu. Pokud by se to stalo zase, tak sem jeste napisu, protoze se mi to stejne nejak nezda. Kazdopadne dekuji za zajem. Kdyztak tento post smazte, at tu zbytecne neprekazi. Dekuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118375
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaseknuti a nasledny restart PC

#4 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač! Posty ponecháváme pro studijní účely, takže je nemažeme. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět