Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Padání systému pro Vrtule, Millines W7 64bit

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Damon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 08 dub 2012 17:53

Padání systému pro Vrtule, Millines W7 64bit

#1 Příspěvek od Damon »

Ahoj,chcel by som poradiť/pomôcť s mojím problémom. som tu nový a problematiku moc neovládam tak v prípade niakých termínou prosím aj o vysvetlenie :)
takže môj problém je nasledovný:
systém mi začal zamŕzať a padať do modrej obrazovky asi týždeň dozadu(zrejme bol napadnuty virusom ktorý som už za velkej pomoci pomoci Naughty tu z fora zrejme odstranil).
stava sa to viac menej kedykoľvek, občas PC len zmrzne a neobjaví sa modra smrt a musim reštartovať ale vačšinou ide na modru smrť a tam sa rata po piatich do 100 potom sa PC reštartuje sám.
v prílohe prikladám súbory memory.dmp a všetky súbory z priečinka minidump.
za pomoc vopred pekne ďakujem :)

edit: zatial sem dam len minidump subory lebo memory.dmp ma 530mb a mam upload 37kbps takže mi medzi tym zmrzne Pc tak zajtra to dam z ineho PC. :)
Přílohy
Minidump.zip
(829.2 KiB) Staženo 143 x

Vrtule
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 328
Registrován: 20 dub 2007 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Padání systému pro Vrtule, Millines W7 64bit

#2 Příspěvek od Vrtule »

Zdravím,

zběžně jsem se díval na některé z těch minidumpů. 4ást jich naznačuje, že je něco špatně s hardware. Bohužel jsem zatím nevyčetl, co (a asi na to bude potřeba ten memory.dmp). Vypadá to ale, že velká část těch modrých obrazovek je způsobena jedním ovladačem od ESETu, který poslední dobou dělá problémy i dalším uživatelům. Zkuste antivirus od ESETu přeinstalovat, nebo třeba na určitou dobu odinstalovat, zda se počet mobrých obrazovek nezmenší (či zda úplně nezmizí).

Damon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 08 dub 2012 17:53

Re: Padání systému pro Vrtule, Millines W7 64bit

#3 Příspěvek od Damon »

ok eset som prave odinštaloval počkám či to nespadne potom dam vedieť. memory súbor mi nejde uploadnuť sem(keď sa to uploadne tak mi to ako keby vymaže zo správy) tak to môžem dať na niaky host server. aky by vyhovoval najviac ?

Damon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 08 dub 2012 17:53

Re: Padání systému pro Vrtule, Millines W7 64bit

#4 Příspěvek od Damon »

vyzerá to tak že padanie a mrznutie prestalo, keby sa to nahodou opakovalo dam vedieť zatial dakujem pekne za pomoc :)

Vrtule
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 328
Registrován: 20 dub 2007 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Padání systému pro Vrtule, Millines W7 64bit

#5 Příspěvek od Vrtule »

Pokud byste chtěl nainstalovat nějaký antivirus, doporučoval bych:
1) Avira Free Antivirus (pokud vám nevadí angličtina),
2) Avast (nelze říci, že bych jej doporučoval, ale jinou českou rozumnější alternativu tady nevidím).

Damon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 08 dub 2012 17:53

Re: Padání systému pro Vrtule, Millines W7 64bit

#6 Příspěvek od Damon »

dal som naspať eset a tvari sa to byť ok keby to zase nešlo tak skusim niektorý z menovaných. ďakujem.

Vrtule
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 328
Registrován: 20 dub 2007 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Padání systému pro Vrtule, Millines W7 64bit

#7 Příspěvek od Vrtule »

Zatím není zač.

Zamčeno