Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BSOD + zámrzy

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Adam
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 02 dub 2012 14:04

BSOD + zámrzy

#1 Příspěvek od Adam »

Zdravíčko, ač už jsem měl hodně problémů s nějakou tou havětí, vždycky jsem si nějak poradil. Až dodnes :( Počínaje včerejškem (ano na apríla) mi buď počítač zamrzne nebo BSOD. PC mám rok a půl a BSOD se mi poprvé objevilo 2 týdny zpátky, pak tuším ve středu a v neděli se to rozjelo ve velkém stylu. Prvně mě napadl vir, po combofixu a mwav se ale nic nezlepšilo, tak jsem zkusil diagnostiku HW a "odprášení", pořád nic. Večer jsem si všiml, že k tomu vždycky dojde v "celou". Ze začátku byly nějaké mezery, ale nyní +- přesně v 11:01, 12:01 atp. dojde k BSOD. A je úplně jedno, co dělám, dokonce i když nechám 5 minut před očekávaným pádem běžet PC naprázdno, tak k tomu dojde. Tedy ani teploty nemohou hrát roli. Máte nějaký tip nebo mám rovnou hodit log? A pokud chcete log, který?

Snad se mě nějaký místní guru ujme a vyřešíme to :)

Adam
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 02 dub 2012 14:04

Re: BSOD + zámrzy

#2 Příspěvek od Adam »

Má chyba, nepodíval jsem se na ostatní témata. Tak jako lidé předemnou, i já mám ESET a pravděpodobně ten stejný problém. Jen to, že se BSOD objeví na minutu přesně co 60 minut jsem považoval za důkaz, že jde o vir. Teď instaluju ESET 5 a pokud už se dnes neozvu, klidně to smázněte

Uživatelský avatar
chodnik74
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4975
Registrován: 13 zář 2010 21:30
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD + zámrzy

#3 Příspěvek od chodnik74 »

Dobrý den :welcome:

:arrow: Jděte do složky C:\Windows\Minidump, pokud zde najdete soubory,tak je zabalte( třeba programem winrar) a nahrajte na http://www.leteckaposta.cz , sem mi vložte odkaz na stažení
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo Obrázek

>RSIT<>MBAM<>VirusTotal

Doporučuji:
Obrázek | Obrázek

:!: Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte. ;-) Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! :!:

:!: Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!

:idea: Jste s naší pomocí spokojeni :???: Neváhejte a podpořte forum ZDE.

Pravidla fora: č.1 a č.2

Adam
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 02 dub 2012 14:04

Re: BSOD + zámrzy

#4 Příspěvek od Adam »

Vypadá to, že není třeba. Děkuji za ochotu, ale i u mě byl na vině ESET ...

Uživatelský avatar
chodnik74
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4975
Registrován: 13 zář 2010 21:30
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD + zámrzy

#5 Příspěvek od chodnik74 »

Ano, nejste první. Problémy s ovladačem ESETu jsem tu řešil včera tuším. Po přeinstalaci vše šlape?
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo Obrázek

>RSIT<>MBAM<>VirusTotal

Doporučuji:
Obrázek | Obrázek

:!: Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte. ;-) Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! :!:

:!: Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!

:idea: Jste s naší pomocí spokojeni :???: Neváhejte a podpořte forum ZDE.

Pravidla fora: č.1 a č.2

Zamčeno