Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Poděkování celému týmu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: PODĚKOVÁNÍ

#121 Příspěvek od vyosek »

Jmenem tymu Vam dekuji za prani :thumbsup:

Klidne svatky i Vam, hlavne pohodu, klid a do nadchazejiciho roku opet pohodu, zdravi, stesti a mnoho uspechu v osobnim i profesnim zivoteObrázek.
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Marek50
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: 31 črc 2011 11:53

Poděkování

#122 Příspěvek od Marek50 »

Dobrý den,
nevím, kdo za se skrývá za Vašimu přezdívkami, ale chtěl bych poděkovat za vaši práci a pomoc, kdy nehledě na dovolené, soboty neděle atd. pomáháte. Fandím Vám a chybí mi tady nějaké číslo konta, na které bych byť symbolicky, přispěl malým darem na Váš provoz. Profíci pracují Po-Pá a ještě si za to nechávají královsky platit. Marek

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

#123 Příspěvek od Rudy »

Způsoby přispívání na naše fórum jsou v současné době pouze tyto: http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=78175 . Jménem celého teamu vám děkuji za přání! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

vcelka9572
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 29 zář 2011 19:36

Poděkování + dotaz

#124 Příspěvek od vcelka9572 »

Nejdříve bych chtěl poděkovat zdejším rádcům za skvěle odvedenou práci, nejednou jste mi pomohli. Je až neskutečný, že tuhle práci děláte zadarmo a ve svém volném čase v dnešní době, klobouk dolů :)

A zároveň bych se chtěl zeptat, jak se naučit to, co tady denně děláte (čtění z logů a následně hned víte, jaký program použít na opravu), pročítám si topiky a koukám, jaké rady dáváte, ale většinou nechápu, kde to tam všechno v tom logu vidíte :D
Zkoušel jsem i něco googlovat, ale prd jsem našel, asi blbě hledám, nějaká rada, jak se v tomto zlepšit prosimvás ?

Díky.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování + dotaz

#125 Příspěvek od Rudy »

Je to pouze praxe a cvik plus nějaké ty základní znalosti. Google je velký pomocník, jen se v něm musí umět hledat. Pro většinu z nás je toto jakýsi druh relaxace. A rada: Zkuste se přihlásit do našeho kurzu: http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=80963 . V současné době je sice nábor pozastaven (nejde zvládnout totiž více, než několik účastníků najednou), ale bude zase obnoven. Jinak děkujeme za uznání. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Y0G1
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 462
Registrován: 30 říj 2010 15:00

Podakovanie

#126 Příspěvek od Y0G1 »

Zdravim rad by som sa opat podakoval radcom , ludom a hlavne motji ktory/a mi pomohli s pocitacom dat ho ako tak dokopy este raz dakujem som velmi rad ze nieco take existuje :)


PS:Prepacte mal by som par otazok ohladne pc zaujimalo by ma ci je aj nieco lepsie ako ccleaner popripade nejaky program ktory mi ukaze ale popise ze moj system win je v poriadku ( v ramci moznosti a pracuje tak ako ma a neni v nom velky bordel )



Este raz dakujem :) :wub:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podakovanie

#127 Příspěvek od Rudy »

Za celý team: Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

taita
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 130
Registrován: 16 srp 2011 22:35

Pochvala forúm

#128 Příspěvek od taita »

Chtěla bych pochvali vás, že máte skvělí forúm a jste ochotný pomoci druhým. Kdybych našla samjlik, který bych mohla smeknout klobouk před vaši práci či vědomosti ohlodeně pc a trpělivost druhým pomoci. A poděkovát vám, že tato forúm existuje.

Děkuji :)

Uživatelský avatar
chodnik74
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4975
Registrován: 13 zář 2010 21:30
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochvala forúm

#129 Příspěvek od chodnik74 »

Dobré ráno přeji,
Jsme rádi, že se Vám naše forum líbí. Máme tu úžasný tým, který spolupracuje a výsledek je znát ;-) A když nás někdo pochváli, jako teď vy, tak jsme rádi, protože jen pro vás to děláme :) Přeji Vám, aby jste naše forum potřebovala co nejméně a pc šlapal jako hodinky, když ne, tak jsme tu připraveni pro Vás :wink:
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo Obrázek

>RSIT<>MBAM<>VirusTotal

Doporučuji:
Obrázek | Obrázek

:!: Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte. ;-) Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! :!:

:!: Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!

:idea: Jste s naší pomocí spokojeni :???: Neváhejte a podpořte forum ZDE.

Pravidla fora: č.1 a č.2

p858
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: 24 pro 2006 22:44

Poděkování všem moderátorům

#130 Příspěvek od p858 »

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat všem co pomáhají zde na fóru za Vaši ochotu a nasazení, při kterém pomáháte všem zde na fóru. Posílám menší finanční příspěvek, abych aspoň trochu ocenil Vaši práci.

Ještě jednou díky všem!!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování všem moderátorům

#131 Příspěvek od Rudy »

Za celý team vám děkuji! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

karlospatmat
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 384
Registrován: 28 led 2012 23:21
Bydliště: Novosedly nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

#132 Příspěvek od karlospatmat »

Děkuji všem co se o mne postaraly a řešily se mnou kdejaké PC zádrhely. Občas to se mnou nebývá lehké vše rád řeším po lopatě :D Děkuji tímto především rádcům : Rudy, Chodník74, Výosek, Motji, Mc Murphy atd. Pokud jsem nezmiňoval tak také díky těm co se mnou možná neměli co dočinění: např. Pavouk29, igi, james008, jaron, smrtelník, cernohous13, eda + všichni zbylý moderátoři a členové tohoto týmu. Nezpočetněkrát jste mi pomohly. Za to vše vřele děkuji. P.S. omluvte prosím mou gramatiku drobet jsem výtal jaro a v danou chvíli jsem zabodnul psát cz spisovně :oops: Upřímně ještě jednou: Všěm vřelý dík jste super Team. :idea: :worship:
Naposledy upravil(a) karlospatmat dne 18 bře 2012 09:46, celkem upraveno 1 x.
Windows 7 64bitový (6.1,sestavení 7601)Service Pack 1
Procesor: Celeron Dual-Core CPU T3100 @1.9Ghz 1.90
Paměť ram:4GB. HDD 500GB
Avast free ,
Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří.

Na průšvihy mám talent od přírody :D :frusty: :wacko: :86:

Doporučuji: :arrow: Cclener, MBAM
email:karlospatmat@seznam.cz
--------------------------------------------------------------------------------------
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Uživatelský avatar
Mc_Murphy
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6706
Registrován: 03 lis 2008 15:55
Bydliště: Plzeň [ZČ]
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

#133 Příspěvek od Mc_Murphy »

Za sebe i za zbytek týmu moc děkuji za pochvalná slova. :worship:
A máš recht, za tu gramatiku dostaneš - konkrétně ode mě - pořádný záhul. Obrázek :86:

Krásný den. :|
Obrázek-Obrázek
Obrázek-Obrázek

  • ... I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me love, I've found my identity, found my identity.

    I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me hope, I've found my identity in Christ...

Uživatelský avatar
davidrohusch
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 271
Registrován: 19 led 2010 20:59

Poděkování všem...

#134 Příspěvek od davidrohusch »

Jsem tu už 2Roky .

Z vašema radama informacema se cítím jako bych měl nejlepší Antivirus co je.
Jsem tu rád.
Motji co mi pomohla s .exe
Rudym co řeší můj problém s procesem System
Vyoskovi za zajimavé a účiné rady
A hlavnímu Adminovi co to tu celí stvořil
Někdy mám chuť být rádcem ale od 2let jsem na pc proseděl bez thoo abych se někdy aspoň koukl do Tento Počítač....


NIKDY NEPOUŽÍVEJTE COMBOFIX BEZ POUŽITÍ RÁDCŮ

CCleaner : http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/st ... t=4f647edc
ComboFix(nepoužívat bez rádců) : Odkaz dostanete po doporučení rádců od rádců
A hlavní stránka týhle úžasný stránky : http://www.viry.cz

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Poděkování všem...

#135 Příspěvek od motji »

Za pochvalu děkujeme :) .
NIcméně místo sezení u pc by sis měl opakovat pravopis :) .
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Odpovědět