Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Xosl

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Fanouš
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: 13 srp 2006 10:51

Xosl

#1 Příspěvek od Fanouš »

Dobrý den, budu mít na vás malý dotaz. Comp je rozdělen bootovacím manažerem Xosl. Na dva oddíly. Vzhledem k tomu, že už je to asi 5 let, co se to tam dělalo, nepamatuji si, jak "prohlédnout"- současně se podívat do obou oddílů najednou. Na jedné" tzv. půlce" byly stažené nové ovladače na Nvidii a poté při spuštění vyjede hláška- nenalezen soubor system 32/drivers/nvgts.sys. Druhá půlka funguje normálně. Při spuštění nouz. režimu projede rychlostí přes monitor jen pár řádek a proběhne restart. nejde ani poslední známá konfigurace. jde mi jen o to, dostat data- fotky, poštu a dokumenty. mám udělanou zálohu přes Norton Ghost, ale to přijdu o vše co tam je.
Nevím ani jak příp. Xosl natvrdo odinstalovat. Zkusil jsem ho stahnout znovu a dát unistal ale nějak se to nepovedlo.
Děkuji za rady.

Uživatelský avatar
reset1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 243
Registrován: 08 čer 2011 17:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Xosl

#2 Příspěvek od reset1 »

Dobrý večer doporučil bych Vám harddisk vzít k nějakému známénu a u něj si data přetáhnout.
Každopádně Vám nemůžu slíbit, že data zachráníte.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Xosl

#3 Příspěvek od sudanec »

Pri velkom kuse stastia by mohla pomoct oprava systemu - ak by instalacka vedela windowsy najst a postavat novy bootmanager.
Obrázek

Fanouš
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: 13 srp 2006 10:51

Re: Xosl

#4 Příspěvek od Fanouš »

Díky za odpovědi. Na tom compu budu asi až za týden. Tak uvidíme.

Zamčeno