Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Křišťálová lupa 2007

Vše co se týká stránek http://www.viry.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Vzhledem ke stále se zvyšujícímu počtu ignorantů, kteří do této sekce vkládají své logy a žádají pomoc s viry jsme byli nuceni přistoupit k úpravě práv v této sekci - příspěvky vám budou před zveřejněním schváleny (či zamítnuty) moderátory tohoto fóra.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ivošisko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 393
Registrován: 04 říj 2006 11:26
Bydliště: Ostrava/Jeseníky
Kontaktovat uživatele:

Křišťálová lupa 2007

#1 Příspěvek od Ivošisko »

Blahopřeji k perfektnímu umístění v anketě KŘIŠŤÁLOVÁ LUPA 2007 a zároveň Vám všem děkuji za obětavou pomoc při řešení našich (pro většinu nás naprosto šílených) situací. Kéééž by se návštěvník internetu i na jiných fórech setkal s tak profesionálním, obětavým a kultivovaným přístupem, jako zde......ještě jednou DÍKY!!!

Ivo Brož.

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Křišťálová lupa 2007

#2 Příspěvek od james008 »

Ivošisko píše:Blahopřeji k perfektnímu umístění v anketě KŘIŠŤÁLOVÁ LUPA 2007 a zároveň Vám všem děkuji za obětavou pomoc při řešení našich (pro většinu nás naprosto šílených) situací. Kéééž by se návštěvník internetu i na jiných fórech setkal s tak profesionálním, obětavým a kultivovaným přístupem, jako zde......ještě jednou DÍKY!!!
Ivo Brož.
Vsak zas prijd Ivo.... vsichni zde jsou hodni a budou dokud nas smrt nerozdeli a slusne lidi
zde vidime tak radi ze bychom je nejradsi na rukach nosili ;-)
Hodne stesti a at neklikas o vanocich na podivne mailiky nebo pofiderne odkazy na webech...
ono jako kazde vanoce zase prileti spousta sikovnych veci do obehu + se rozvine tajvanskocinska
vlna pozitivniho socialniho inzenyringu :-)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

nana
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 119
Registrován: 02 pro 2006 10:33

#3 Příspěvek od nana »

Připojuji se k blahopřání.

Uživatelský avatar
popo_1
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2006 14:51
Bydliště: Holíč - SK

#4 Příspěvek od popo_1 »

:bye: :clapping: :worship: Taky pridavam gratulaci :)

Gabo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 343
Registrován: 25 kvě 2004 22:14
Bydliště: Slovakia

#5 Příspěvek od Gabo »

Tiez GRATULUJEM :clapping: :thumbsups:

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od tuvok07 »

Gratuluji :)

N!cholai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 21
Registrován: 06 zář 2007 15:12

#7 Příspěvek od N!cholai »

No co jiného můžu dodat, prostě děkuji za pomoc proti havěti, ale zas je nesmíme takhle nazývat :D , vždyť viry nás živí.Bez nich by nebylo tohle skvělé forum a tihle skvělí lidi, co tu potkávám, prostě super. :!:

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Pavuk29 »

N!cholai píše:No co jiného můžu dodat, prostě děkuji za pomoc proti havěti, ale zas je nesmíme takhle nazývat :D , vždyť viry nás živí.Bez nich by nebylo tohle skvělé forum a tihle skvělí lidi, co tu potkávám, prostě super. :!:
No mna virusy nezivia :lol: Neviem ako teba, ja som DTP operator, kuric a domovnik v jednej osobe :lol: :lol: :lol:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

N!cholai
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 21
Registrován: 06 zář 2007 15:12

#9 Příspěvek od N!cholai »

No myslel jsem to ironicky :) Mě samozřejmě neživí komerčně, ale některé možná jo :wink: .Já jsem student a aktivní sportovec a uživatel tohoto webu v jedné osobě :James008: Co víc dodat....

skypy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 27 dub 2006 13:59

díky

#10 Příspěvek od skypy »

všem kdo tu dobrovolně pomáhají opravdu moc děkuju!!!

Aldaris
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 27
Registrován: 09 lis 2004 23:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Aldaris »

Pripojuji se ke gratulacim za Kristalovou Lupu, jsem rad, ze i muj hlas si nasel sve mistecko v nekonecne zaplave jinych hlasu a alespon trosku popostrcil tento skvely projekt bliz k viteznemu cili :) jen tak dal!! :clapping:

Zamčeno