Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ANKETA-Jakym zpusobem jste se dostal/a na toto forum?

Vše co se týká stránek http://www.viry.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Vzhledem ke stále se zvyšujícímu počtu ignorantů, kteří do této sekce vkládají své logy a žádají pomoc s viry jsme byli nuceni přistoupit k úpravě práv v této sekci - příspěvky vám budou před zveřejněním schváleny (či zamítnuty) moderátory tohoto fóra.

Jakym zpusobem jste se dostal/a na toto forum?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Zpráva
Autor
Ruda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 12 dub 2005 17:45
Bydliště: Třinec

#16 Příspěvek od Ruda »

Tak na týhle stránky jsem se dostal přes odkaz v záložkách mozilly.
Mám děsný vztek na všechny viry,červy a jiný obtížný hmyz a havěť.
Tady na tomto foru jsem zjisti,že..........nejhorší smrt je z vyděšení.... :D :D
Je fajn vědět kde se můžu poradit pokud budu mít problém s PC.

A taky jsem zjistil,že nejlepší ochrana proti havěti je :
Vykopat na zahradě velkou díru....na dno té díry položit PC vsunuté do prezervatívu....zalít vrstvou betonu...na to ...nalít vrstvu asfaltu...na to dosypat zeminu...pak pojezdit parním válcem...potom oplitit ostnatým drátem
a položit miny

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

#17 Příspěvek od KEO »

Ruda píše:Tak na týhle stránky jsem se dostal přes odkaz v záložkách mozilly.
Mám děsný vztek na všechny viry,červy a jiný obtížný hmyz a havěť.
Tady na tomto foru jsem zjisti,že..........nejhorší smrt je z vyděšení.... :D :D
Je fajn vědět kde se můžu poradit pokud budu mít problém s PC.

A taky jsem zjistil,že nejlepší ochrana proti havěti je :
Vykopat na zahradě velkou díru....na dno té díry položit PC vsunuté do prezervatívu....zalít vrstvou betonu...na to ...nalít vrstvu asfaltu...na to dosypat zeminu...pak pojezdit parním válcem...potom oplitit ostnatým drátem
a položit miny
Ale i tak - bacha na krtkov Obrázek :lol: :lol: :lol:
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Pavuk29 »

Ruda píše:Tak na týhle stránky jsem se dostal přes odkaz v záložkách mozilly.
Mám děsný vztek na všechny viry,červy a jiný obtížný hmyz a havěť.
Tady na tomto foru jsem zjisti,že..........nejhorší smrt je z vyděšení.... :D :D
Je fajn vědět kde se můžu poradit pokud budu mít problém s PC.

A taky jsem zjistil,že nejlepší ochrana proti havěti je :
Vykopat na zahradě velkou díru....na dno té díry položit PC vsunuté do prezervatívu....zalít vrstvou betonu...na to ...nalít vrstvu asfaltu...na to dosypat zeminu...pak pojezdit parním válcem...potom oplitit ostnatým drátem
a položit miny
:shock: Uz si zabudol, ze vyrabate semtex? :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Janush
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 12 led 2005 16:50
Bydliště: Návsí

#19 Příspěvek od Janush »

Jestli si nekdo vzpomene, tak ja jsem mel problem s padajicim Pinnaclem... Tak jsem Vas tady nasel, krasne jste mi vycistili comp, udelali poradek a Pinnacle pada porad (ale Pinnacle pada VZDY!!!)!!
Jste tady desne chytri a inteligentni lidi, kteri hodne pomahaj a delaj to ve svym volnu a ZADARMO!!! To se uz dnes jen tak nevidi!!!
A je mi tady s Vama moc prijemne a tak jsem tady zustal....
Dííííííííííííííííííííííííííííííík :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Uživatelský avatar
Laudan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 18 úno 2005 03:19
Bydliště: Praha

#20 Příspěvek od Laudan »

a to ja nekde a nevim kde cetl o hijacku a o tom,ze ty logy se maji odevzdavat sem a taxem rovnez odevzdal :lol: ,resil mne pan rudy,neco nepatrne tam bylo,ale rikal,ze me problemy jsou necim jinym az zaverem jsem se doznal,ze zadne problemy nemam a jen nechci spyvare :lol:

no a nejak jsem tu zustal,zvanim a obcas resim nejake drobnosti co mne zajimaji kdyz uz tedy nemohu resit ty problemy co je nemam :) a rikam si,ze za vetsinu,ne-li vsechny potize z oblasti pocitacove infiltrace si mohou sami ti co je maji neb sam na siti delam vse co potrebuji i tam co kolem mne behaji trojske kone,ale nejak si volbou software umim dat pozor aby se mi nic nestalo a s krasavcem jsme se nenakazili.
no,snad to tak zustane :) ...............

jo a igiho znam jiz z drivejska kdyz jsem s nim mailem konzultoval pouzivani nejakeho bezpecnostniho softu ktery jsem mel jen anglicky,nicemu nerozumel a on mi rikal co mam mackat a ja mackal a domackal se az k zdarnemu konci aniz bych vedel co proc mackam :lol:
To,ze jsem paranoidni jeste neznamena,ze po mne nejdou..... ;-)

LONAJ
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 09 pro 2005 18:05
Kontaktovat uživatele:

nalezení www.viry.cz

#21 Příspěvek od LONAJ »

já jsem tyhle stránky našla přímo na intranetu naší firmy, kde jste v sekci užitečné informace :D naša firma má asi 50000 tisíc zaměstnanců........... :D
vždycky jsem tu našla co potřebuju a i v praci nam tyhle stranky pomohly......kolegové jsou klikači na všcko co přijde majlem......... :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Rudy »

Je nám ctí, že nás znají i v takto velkých firmách!

Dark
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: 28 úno 2004 14:17

#23 Příspěvek od Dark »

Hledal jsem, jak si co nejlépe zabezpečit PC a tak jsem se dostal pomocí nějakého vyhledávače na stránku www.viry.cz a z této stránky to byl jen klik na forum. A tak tu ted občas straším a někdy se i pokouším něco napsat :P

radeon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 03 zář 2005 19:20
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od radeon »

Ja som mal kedysi brutalne zavireny comp a nedal sa ani zapojit do siete pretoze hned zralo CPU na 100% a tak som zostal odrezany od sveta a skusal som nieco poriesit az to skoncilo v BSOD pri kazdom starte normal i safe mode :?: :P a tak som sa o tom rozpraval s kamosom a on mi povedal o knihe o viroch ktoru napisal IGI a tak som navstivili tuto stranku.

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: nalezení www.viry.cz

#25 Příspěvek od KEO »

LONAJ píše:já jsem tyhle stránky našla přímo na intranetu naší firmy, kde jste v sekci užitečné informace :D naša firma má asi 50000 tisíc zaměstnanců........... :D
vždycky jsem tu našla co potřebuju a i v praci nam tyhle stranky pomohly......kolegové jsou klikači na všcko co přijde majlem......... :D
Pre uzivatela je to mozno dobre, ale zla vizitka pre firmu a jej IT oddelenie, ak si uzivatelia sami musia riesit pripadny problem a nie je kladeny vo firme doraz na prevenciu.
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

anavi
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 08 úno 2005 06:43
Kontaktovat uživatele:

kdo hledá najde

#26 Příspěvek od anavi »

jsem asi jedna z nejstarších , a ráda si tu počtu, díky :) ahoy anavi

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: kdo hledá najde

#27 Příspěvek od Pavuk29 »

anavi píše:jsem asi jedna z nejstarších , a ráda si tu počtu, díky :) ahoy anavi
:x :shock: Malokedy pocut od zeny, ze povie, ze je niekde jedna z najstarsich :James008:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

anavi
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 08 úno 2005 06:43
Kontaktovat uživatele:

Re: kdo hledá najde

#28 Příspěvek od anavi »

Malokedy pocut od zeny, ze povie, ze je niekde jedna z najstarsich :James008:[/quote]


ale je to pravda, kdybych se narodila ještě jednou,studovala bych IT
a byla zde moderátorem třeba....budu bez práce a to mě docela dostalo...

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od Pavuk29 »

Ja som IT nestudoval, v tom case nebolo velmi kde a ani som nevedel, co to je :P
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

kozan
VIP
VIP
Příspěvky: 27
Registrován: 25 říj 2004 21:34
Kontaktovat uživatele:

to jsi takový stařec?

#30 Příspěvek od kozan »

Pavuk29 píše:Ja som IT nestudoval, v tom case nebolo velmi kde a ani som nevedel, co to je :P
Nevím jak na Slovensku, ale na Elektro fakultě ČVUT Praha byla katedra počítačů už dávno před 41 lety! Tehdy jsme byli ještě jeden stát.
Obrázek a Obrázek

Odpovědět