Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

po update WIN už 4x BSOD

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
eczko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 kvě 2015 21:14

po update WIN už 4x BSOD

#1 Příspěvek od eczko »

Zdravím, už jsem měl 4x BSOD při hraní (2x Battlefield 1 a 2x Escape of tarkov)

Pořád stejný problém: ntoskrnl.exe+175430 :x

Děkuji za reakce :thumbsup:
Přílohy
030618-16406-01.rar
(263.84 KiB) Staženo 146 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: po update WIN už 4x BSOD

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Nemáte v PC něco přetaktováno, nebo neinstaloval jste v poslední době nějaký nový hardware? Pokud ne, přeinstalujte ovladač základní desky (chipsetu) a gr. karty.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

eczko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 kvě 2015 21:14

Re: po update WIN už 4x BSOD

#3 Příspěvek od eczko »

Ano procesor je na 4,9 GHz a grafika na 1936MHz. Teploty jsou v pohodě - jedu na něm už od listopadu a bez problému, teď co se mi samovolně nainstalovala nová verze OS tak to dělá neplechu :?:

Přeinstaloval jsem tak uvidím zda se dneska něco objeví, ono to není každý den, ale třeba 1x za 3dny.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: po update WIN už 4x BSOD

#4 Příspěvek od Rudy »

Stáhněte takt na default, je možné, že některá komponenta nestíhá. Pak PC vyzkoušejte v reálném provozu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět