Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BSOD

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Zeke
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2017 20:01

BSOD

#1 Příspěvek od Zeke »

Ahoj, dneska mi začal zcela náhodně padat PC. Na PC je nová instalace. Drivery jsem stahoval aktuální ze stránek výrobců. Na počítači před novou instalací byly W7 a běžel normálně. Jinak žádná změna, CPU je dlouhodobě přetaktovaný a stabilní. RAM jsem testoval pomocí Windows Memory Diagnostic tool - test proběhl v pořádku. SSD (systémový disk) a HDD také nevykazují známky chyb. SSD podle crystal disk infa stav 98%. Zkoušel jsem verifier, který mě poslal do bootloopu, z toho byl 2x dump LGBusEnum.sys. Zkoušel jsem na to přijít sám ale nejsem z toho vůbec moudrý, proto žádám o pomoc. Dík.
Přílohy
Minidump.rar
(626.08 KiB) Staženo 118 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118247
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Máte nainstalovány všechny ovladače hardwaru?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zeke
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2017 20:01

Re: BSOD

#3 Příspěvek od Zeke »

Je pravda, že jsem to tentokrát nechal z větší části na windowsech. Drivery na desku jsem stahoval z https://www.asus.com/Motherboards/SABER ... _Download/. Na desítky je tu však méně dostupných driverů... Na W7 je tam například chipset, který u desítek už není. Jinak jsem vše co bylo k dispozici na W10 nainstaloval společně s ovladačem na grafickou kartu. V device manageru žádné otazníky nejsou, tudíž jsem měl za to, že by drivery měly být v pořádku. Na W10 jsem přešel až nyní, tudíž se systémem nemám zatím moc velkou zkušenost.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118247
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD

#4 Příspěvek od Rudy »

OK. Projděte je ještě jednou a zjistěte, zda jste nainstaloval správné a aktuální verze. Většina minidumpů ukazuje právě na ovladače. To přetaktování CPU se mi také moc nelíbí. Tím se přetaktují i sběrnice a může tak docházet k chbám adresace RAM.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět